KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

3 Bedava Oyun Daha Karşınızda!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Bugün çok felaket 3 bedava oyunu sizlere göstericez. Daha önceki videomuzda belirttiğimiz gibi olabildiğince herkesin bilmediği kıyıda köşede kalmış olan oyunları ortaya
çıkartmaya çalışıyoruz. O yüzden oyunların kalitesinde ufak tefek düşüşler olsa da oyunları denemiş bir kişi olarak ben kefilim. Ayrıca her oyun en azından farklı şekilde
2-3 saat geçirmenizi sağlayacatır. Bu zor günlerde biraz da olsun can sıkıntınızı alırlar umarım! 3 Bedava Oyun a haydi başlayalım!

İLGİLİ İçERİK

Darwin Project

darwin.jpg

Evet biliyorum pekte kuytu köşede kalmış bir oyun değil. Ama ilk çıktığı günden beri popülerliğini kaybetmiş durumda. Popüler battle royale oyunlarının aksine farklı bir
dokunuşu ve tarzı var. 10 kişilik haritada 2 kişilik takımlar halinde oynuyorsunuz. Düşmanlarınız ile beraber soğuğa karşı da mücadele etmeniz gerekiyor. Etraftan
topladıklarınız ile yaptığınız eşyalarla koşu hızınızı ve soğuktan korumanızı arttırabiliyorsunuz. Ayrıca oyun boyunca ok tuzak ve özel yetenek gibi bir çok şey
yapabiliyorsunuz.
SVEN COOP

sven-coop.jpg

Biliyorum Türkiyede oyun oynayan insanların büyük bir kısmı Half Life taki bu sokuk treni beklemedi. Ben bekleyenlerdendim ve bekledim. Sonuca ulaştım ve oldukça mutlu oldum.
Half Life 1 çok sağlamdı. O zamana kadar oynadığım en iyi oyunlardandı. He konumuz Sven Coop tu dimi. Özür dilerim pardon. Bu oyun Half Life 1 i coop oynayabilmenizi
sağlıyor. çok kalabalık oynamanızı tavsiye etmiyorum zira çokta stabil çalışan bir oyun değil. Ama farklı bir deneyim olduğu kesin. 2 kişi oynayın tavsiyem bu yönde!
Survarium

survari.jpg

çernobil de olanları çoğumuz biliyoruz. Bu oyunda o çernobil de olanları Rusyaya yayıyor ve takım halinde birbiriniz ile kapışabilmenizi sağlıyor. Diğer FPS oyunlarından
farklı bir kaç yanı var. Silahlarınızı ve tüm ekipmanlarınızı kendiniz level atlayarak açıyorsunuz.Radyasyon yüksek seviyede olduğundan dolayı etrafta radyasyonun etkisini
görebileceğiniz anomaliler var. Bunları toparlayarak daha fazla puan ve güç kazanabilirsiniz. Oyunu oynarken çok dikkatli olun. çünkü hem tek kurşunda hemde 2 kurşunda
ölüyorsunuz. Özellikle etrafta tüfek olduğunu düşünüyorsanız kafanizi saklayin.

Ücretsiz oyunlar oyun alacak paraya sahip olmadığım zamanlar sıkça araştırdığım bir başlıktı. Hala arada sırada açıp bakıyorum acaba ne tarz oyunlar var diye. Umarım 3
oyundan biri size hitap ediyordur ve oynayabilirsiniz! 3 Bedava Oyun!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!