KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Amazon, Tomb Raider dizisini resmi olarak onayladı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Amazon, daha önce ortaya çıkan söylentilerin ardından Crystal Dynamics iş birliğiyle gelecek Tomb Raider dizisini sonunda duyurdu.

Fleabag’deki çalışmalarıyla Emmy, Altın Küre ve BAFTA ödüllerini kazanan İngiliz oyuncu, senarist ve yapımcı Phoebe Waller-Bridge, dizide yazar ve baş yapımcı olarak görev yapacak.

Yapımcılığını Crystal Dynamics ve Amazon MGM Studios’un üstlendiği filmin gösterimi dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede yalnızca Prime Video aracılığıyla yapılacak.
crystal-dynamics-tomb-raider-uclemesi-aksiyon-macera.jpeg

IP sahibi Embracer Group detay vermese de, ikonik Tomb Raider oyun serisine dayanan dizinin, dünyaca ünlü arkeolog ve maceracı Lara Croft’un maceralarını konu alacağını belirtti.

Öte yandan ‘a konuşan Waller-Bridge, diziye uyarlanan oyun serisine, Lara Croft’a duyduğu tutkuyu ve projeye dair heyecanını şöyle aktardı:

“Eğer genç halime bunun olduğunu söyleyebilseydim, sanırım patlardı. Tomb Raider hayatımın büyük bir parçası oldu ve bu kadar tutkulu iş birlikçilerle onu televizyona taşıyabildiğim için kendimi inanılmaz ayrıcalıklı hissediyorum. Lara Croft birçok kişi için olduğu gibi benim için de çok şey ifade ediyor ve bu maceraya atılmak için sabırsızlanıyorum.”
crystal-dynamics-amazon-yeni-tomb-raider.jpg

Amazon, Tomb Raider filmi ve oyunu da yapıyor

Dizi çalışması, Amazon ile Crystal Dynamics arasındakive oyun planlarını da içeren daha geniş bir ortaklığın parçası olacak. Amazon Games’in Tomb Raider oyunu Aralık 2022’de .

Henüz adı belli olmayan bir sonraki oyun, Lara Croft’un sevilen aksiyon macera serisindeki efsanevi keşiflerine yepyeni bir bölüm olarak tek oyunculu ve hikaye odaklı bir yapım olacak. Karakterinpaylaşmıştık.

Amazon, son döneme damga vuran Fallout’un ardından bir oyun uyarlamasıyla daha karşımıza çıkacak. Bethesda’nın ikonik oyun serisinden uyarlanan dizi, oyun satışlarını da büyük ölçüde artırdı.

Bu arada yayın devi daha önce PlayStation Productions ile birlikte God of War dizisi üzerinde de çalıştığını . Hikaye, Kratos ve oğlu Atreus’un kuzeyin zirvesineyaptığı zorlu yolculuğu konu alacak.

Tomb Raider’ın oyuncu kadrosu, yayın tarihi ve hikayesine dair detaylar ortaya çıktığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!