KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Amnesia: Rebirth Oynanış Videosu Yayınlandı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Amnesia: Rebirth Geliyor. Efsane olan Amnesia: The Dark Descent’ in devamı niteliğinde olan Amnesia: Rebirth’ ün oynanış videosu yayınlandı. Bu yeni oyun ile beraber önceki oyunda kaldıkları hikayeyi devam ettirecek olan Frictional Games “Tahammül sınırlarınızı zorlayacak, ümitsizliğin en büyük duygu olacağı bir yolculuğa hazır olun.” mesajını bizlere veriyor

Oyun 20 Ekim tarihinde Steam platformu üzerinde çıkışını yapacak. Eğer almak isterseniz şuan fiyatı 45 TL. %10‘ luk bir indirim söz konusu. Tam sürüme geçtiği zaman indirim bitebileceği gibi fiyatı da artabilir. Oynayacağınızı düşünüyorsanız siz şimdiden oyunu alın.

İLGİLİ İçERİK

Amnesia: Rebirth Geliyor

Oyunun Steam sayfasında yazılı olan yazılarla sizi baş başa bırakıyorum. Hikaye hakkında meraklanıyorsanız buradan bir şeyler çıkartabilirsiniz.

Nefes bile almayın. Yaratık sadece birkaç santim uzağınızda. Tek bir amacı var, o da korkularınızdan beslenmek. Böylece karanlıkta sinmiş, içinizdeki sesi susturmaya, korkularınızı bastırmaya çalışıyorsunuz.

âSeni tanıyorum. Neler yapabileceğini biliyorum.â

Amnesia: Rebirthâte Tasi Trianon rolünde Cezayir çölünün ortasında uyanıyorsunuz. Günler geçmiş. Neredeydiniz? Neler yaptınız? Diğerleri nerede? Yolculuğunuzda geriye doğru giderek geçmişinizin parçalarını toplamaya çalışın. Bundan sağ kurtulmanın tek yolu sizi içten içe yiyen korkunun üstesinden gelmek.

âNe öfkelenebilir ne de korkuya kapılabilirsin.â

Zaman aleyhinize işliyor. Kendinizi Tasiânin yerine koyup kişisel korku ve acılarla dolu yolculuğunda ona rehberlik edin. Bu ıssız yerde yolunuzu bulmaya çalışırken umut, korku ve içinizi yakan pişmanlıklarla da mücadele edeceksiniz. Başarısız olursanız her şeyinizi kaybedeceğinizi bilerek bu yolculukta adım adım ilerlemek zorundasınız.

Oynanış videosu izlemek isterseniz diye buraya bırakıyorum!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!