KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Anthem Yönetmeni Jonathan Warner İstifa Etti

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Anthem gibi bir çok oyununun yönetimini üstlenmiş olan Jonathan Warner, Bioware için önemli bir isimdi. Öyle ki çoğu oyununun arkasındaki en önemli isimlerden bir tanesiydi. Mass Effect, Dragon Age ve Star Wars: The Old Republic oyunlarında kendisinin izlerini gördük. Ancak Anthem Yönetmeni İstifa Etti.

Şimdi ise Anthem ‘dan sonra oluşan problemlerle beraber Bioware en önemli yönetmenini kaybetti. Anthem için yapılmış olan bir çok projenin çöpe atılması ile beraber yeni limanlara yelken açmak isteyen Warner, çareyi Bioware ‘den ayrılmakta buldu.

Oyun haberleri ama daha fazlası içintıklayın!
Anthem Yönetmeni İstifa Etti

Jonahtan Warner açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı. Söylediklerine göre artık yeni maceralara yol açmak istiyor. Belli ki Anthem Next ‘in de iptal olması ile beraber artık Bioware ‘de kendisinin istediği gibi çalışamayacağını düşündü. En azından ben böyle olduğunu düşünüyorum.

Yıllarca tek kişilik ve hikaye odaklı oyunlar yapmış olan Bioware, RPG oyunları konusunda oldukça başarılı bir stüdyo. Ancak Anthem ile beraber şirketin portfölyosuna uygun olmayan bir oyun yapmak zorunda kaldılar. Bununla beraber de işin başında olan kişi sorumluluğu üstüne alarak belli ki istifa etme kararı aldı.

Bioware hakkında ileride neler olacak bilemiyorum. Ancak EA bu şekilde kullanmaya devam ederse bu stüdyodan kesinlikle verim alamayacaktır. Bu adamların RPG oyunlar yapması gerekiyor. Hikaye odaklı sapasağlam oyunlar yapması gerekiyor. Umarım yaparlar!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!