KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Apex Legends Mobile’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Bir süredir geliştirme altında olan Apex Legends Mobile’ın bu kadar beklenmesinin sebebi sadece oyunun mobil cihazlara geliyor olması değil, oyunun bu versiyonunun özel modlar, yeni harita ve en önemlisi yeni Legend olan Fade’i içermesinin de rolü büyük.

Orjinal oyunun geliştiricisi Respawn Entertainment ve PUBG Mobile’ın geliştiricileri olan Lightspeed & Quantum Studios tarafından geliştirilen bu oyun, daha öncesindeolsa da oyun bir süre daha limitli bölgelerde erişilebilir durumda kalacaktı. Ancak çok geçmeden oyunun global çıkış tarihi resmen duyuruldu.
Apex-Legends-Mobile2.jpg

Apex Legends Mobile Ne Zaman çıkış Yapacak

Tom Henderson’ın dün oyunun çıkış tarihini açıkladıktan sonra bugün EA ve Respawn Entertainment, oyunun net çıkış tarihini resmen duyurdu; oyun, 17 Mayıs’ta iOS ve Android cihazlar için çıkışını yapacak.

Ek olarak oyun, hali hazırda ön sifarişe açık ve ön sifariş veren oyuncular özel ödüller elde edecek. Üstelik, oyunun 1. sezonu için sinematik fragman da yayınlandı. Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan fragmanı izleyebilirsiniz.
Apex Legends Mobile: 1. Sezon çıkış Fragmanı

Apex Legendsâın Optimize Edildiği Mobil Cihazlar
  • Vivo
  • Oppo
  • Huawei
  • Motorola
  • Samsung
  • Lenovo
  • Xiaomi
Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri

Android:
  • İşletim sistemi versiyonu: Android 8.1