KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Apex Legends Mobile Tüm Dünyada Erişime Açılıyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Bilgisayar ve konsol dünyasının popüler battle royale oyunu Apex Legends Mobile, beta sürecinden çıkıp nihai sürüm olarak tüm oyuncular ile buluşmak için hazırlanıyor.

Daha öncesinde oyunun beta sürümü . Şimdi iseyapılan açıklama ile bu ay içerisinde tüm dünyada resmi olarak çıkış yapmaya hazırlanıyor.
Apex-Legends-Mobile-1.webp

Apex Legends’ın mobile sürümü, Pubg Mobile’ı geliştiren Lightspeed & Quantum Studios ve Respawn içerisindeki özel bir ekip tarafından geliştiriliyor. Oyunun mobil sürümü de bilgisayar ve konsolda olduğu gibi ücretsiz olacak. Ayrıca oyun içerinde oynanışı etkileyen hiçbir eşya ücretli olarak kullanıcılara sunulamayacak, ücretli olarak sunulacak eşyalar daha çok kozmetik ürünler olacak.

Bunların dışında oyun içerisinde bilgisayar ve konsol sürümünde mevcut olan oyun modlarına ek olarak bir çok farklı içereceğin de olacağı duyuruldu.
Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri:

Android cihazlar için minimum sistem gereksinimleri:
  • İşlemci: Snapdragon 435/ Hisilicon Kirin 650/ Mediatek Helio P20/ Exynos 7420
  • Android Sürümü : 6.0 Marshmalow veya üstü
  • Open GL : Open GL 3.1 veya üstü
  • Bellek : 2 GB RAM
  • Hafıza : 4 GB boş alan gerekli.

İOS cihazlar için minimum sistem gereksinimleri:
  • İphone6S veya daha üstü
  • İOS sürümü: 11.0 veya daha üstü
  • İşlemci: A9
  • Bellek : 2 GB RAM
  • Hafıza : 4 GB boş alan gerekli

Son olarak oyunun mobil tasarım direktörü olan Jordan Patz, “Apex Legends Mobile’ın Mayıs ayında tüm dünyadaki oyuncular ile buluşturacağımız için heyecan duyuyorum” açıklaması ile oyunun bu ay tüm dünyadaki oyuncuların erişimine açılacağını öğrendik, ancak Mayıs ayının hangi günü olacağı şu anlık belli değil.
Apex Legends Mobil’ın tanıtım fragmanı: