KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Assassin’s Creed Oyunları İndirimde

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Şahsen ben bir Assassin’s Creed hayranıyım. Seride oyunlar indirime gidince de hemen dikkat kesiliyorum. Oynamadığım oluyor arada ve kaçırmadan alayım diyorum. İşte sizde eğer bu serinin hayranıysanız yada seriye başlamak istiyorsanız Assassin’s Creed Oyunları indirimde bitmeden alın.

Ubisoft kendi platformu olan Uplay üzerinde indirime gitti. Bir çok oyun indirimde ama bugün bizi ilgilendiren Assassin’s Creed oyunları. Ubisoft’un en çok satan oyun serisi Assassin’s Creed olduğunu bir başka içeriğimiz de söylemiştik. Ona da buradan ulaşabilirsiniz.
İLGİLİ İçERİK

Assassin’s Creed Oyunları İndirimde

assasins-creed-revelations-1.jpg

Serinin en sevdiğim karakteri olan Ezio Auditore ‘ye ait 3 oyun bulunuyor. Sadece bu serinin değil genel olarak oyun dünyasında en sevdiğim karakterlerden biri. Hatta benim için en sevdiğim karakter diyebiliriz. İntikamı, gelişmesi ve zamanla Suikastçı İnancının ustası olmasının yolculuğunu gösteren 3 güzel oyunu bulunuyor.

Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed Brotherhood ve Assassin’s Creed Revelations oyunlarında Ezio Auditore ile oynuyoruz. Bu oyunlarda indirimde. Şimdi gelin hangi AC oyunu ne kadar indirime gitmiş bakalım.

İndirimdeki Assassin’s Creed Oyunları
  • Assassin’s Creed 1 –Â %66 indirim ile – 44.99 TL yerine – 15.30 TL
  • Assassin’s Creed 2Â –Â %66 indirim ile – 44.99 TL yerine – 15.30 TL
  • Assassin’s Creed Brotherhood – %66 indirim ile – 67.99 TL yerine – 23.12 TL
  • Assassin’s Creed Revelations –Â %60 indirim ile – 67.99 TL yerine – 27.20 TL
  • Assassin’s Creed 3 Remastered – %50 indirim ile – 179 TL yerine – 89.50 TL
  • Assassin’s Creed Black Flag –Â %66 indirim ile – 89 TL yerine – 30.26 TL
  • Assassin’s Creed Unity –Â %70 indirim ile – 135 TL yerine – 40.50 TL
  • Assassin’s Creed Rogue –Â %67 indirim ile – 89 TL yerine – 29.37 TL
  • Assassin’s Creed Syndicate – %70 indirim ile – 179 TL yerine – 53.70 TL
  • Assassin’s Creed Origins –Â %75 indirim ile – 269 TL yerine – 67.25 TL
  • Assassin’s Creed Odyssey –Â %60 indirim ile – 269 TL yerine – 107.60 TL

Bundan önce yazdığımız içerik de Epic Games üzerindebulunuyor. Tabi Uplay üzerinde de aynı indirimler mevcut ve daha uygun fiyata. İyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizim tavsiyemiz Uplay üzerinden alın.

Listenin başında da söylediğim gibi benim önerdiğim Ezio Serisi olacaktır. AC2, AC Brotherhood ve AC Revelations oyunları Ezio’nun başta olduğu oyunlardır. Hikayesi müthiş severek oynadım defalarca. İndirimde oyun kaçırmamanızı öneriyorum.