KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Assassin’s Creed Yazarı Ubisoft ile İlişkisini Kesti

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Önemli Assassin’s Creed oyunlarında yazarlık yapmış olan Darby McDavitt, Ubisoft Montréaçatısı altından ayrıldığını duyurdu. 10 yıl gibi bir süredir Ubisoft için kalemini konuşturan yazar bunca yıldan sonra Assasin’s Creed serisini yalnız bırakıyor.

Bu ayrılıktan önce de önemli bir yazarını daha kaybeden Ubisoft, Assassin’s Creed serisini yazan 2 büyük yazarını böylelikle kaybetmiş oldu. Assassin’s Creed Valhalla, AC4: Black Flag, AC Revelations, Unity, Origins gibi oyunlarda görev yapmıştı. McDavitt Ubisoft Montréa‘den ayrıldığını twitter üzerinden duyurdu.

Oyun haberleri ve daha fazlası içintıklayın!
Assassin’s Creed Yazarı McDavitt

Kendisi belirli bir kesim tarafından aslında pek sevilmiyordu. çünkü kendisinin ana yazar olarak görev aldığı oyunların hikaye tarafında sıkıntılar olduğunu söylüyorlardı. Ben de buna katılan kesimden sayılırım. Kendisinin ana yazar olarak rol aldığı AC oyunlarının hikayelerini ben beğenmiyorum. Aslına bakarsanız McDavitt ‘in yazarlık kabiliyeti ile alakası yok bu durumun.

Assassin’s Creed Yazarı McDavitt ‘in Twitter üzerinden söylediğine göre artık yeni maceralara atılmak istiyor. Kendisi bu süreçten sonra nerede çalışacağını belirtmese de belli ki başka bir yerde göreceğiz. Genel olarak bir sıkılma durumu olduğunu düşünüyorum ben. Yarattığı hikayelerin onun üzerindeki yöneticiler tarafından törpülendiğini biliyoruz. Aynı şekilde 2015 yılında şirketten ayrılan Corey May ‘de bu sebepten dolayı ayrılmıştı. Ama bu benim görüşüm tabii ki. Assassin’s Creed serisini ne bekliyor göreceğiz!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!