KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Bandai Namco, Steam’de üç ücretsiz oyun yayınladı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Bandai Namco, Steam’de tamamı ücretsiz olan üç yeni oyun yayınladı. Oyunlar şirketin yeni işe alınan tecrübesi daha az çalışanları tarafından geliştirildi.

NOTTOLOT, Doronko Wanko ve Boomeroad adlı oyunlar, şirketin Japon yayıncı Phoenixx ile iş birliği içinde yürüttüğü 2023 Yeni çalışan Eğitimi Projesinin (New Employee Training Project) bir parçası olarak Gyaar Studio tarafından geliştirildi.
doronko-wanko-pomeranyali-kopek-oyunu.jpg
Doronko Wanko

Girişimin amacı, yeni üyelerin Gyaar’da oyunlar yaparak onları Bandai Namco’nun daha yüksek profilli oyunlarında çalışmaya hazırlamak için ihtiyaç duydukları eğitim ve deneyimi elde edebilmeleri.

Geçen yılın oyunları Steam’de de ücretsiz olsa da yalnızca Japonya’da mevcuttu. Bu yıl, üç oyun da 26 Mart 2024’te dünya çapındaki oyunculara ücretsiz olarak sunuldu.
boomeroad-bandai-namco-ucretsiz-oyun.jpg
Boomeroad
Bandai Namco tarafından sunulan ücretsiz oyunlar

,vehakkındaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Oyunlar, ülkemizde de erişime açıldı.
  • NOTTOLOT â NOTTOLOT ücretsiz bir robot hackleme aksiyon oyunu. Ana karakter Rolly, hackleme yeteneğini dört düşmanı kontrol etmek ve bir robot üretim fabrikasından kaçmak için kullanıyor.
  • Doronko Wanko â Doronko Wanko bir Doronko [çamurlu] Aksiyon oyunu. Bu oyunda sevimli, masum bir Pomeranian olabilir, efendinizin evini dağınık ve pis hale getirebilirsiniz. ‘Sahibim bana kızacak mı?’ Merak etme. çünkü sen tatlı bir köpeksin.
  • Boomeroad â Boomeroad, oyuncuların oluşturacağı bumerang rayları boyunca kaydığı heyecan verici bir aksiyon-macera oyunu. Oyun, gökyüzünde yüzen antik bir harabede geçiyor ve oyuncular, Eserleri ararken geniş bir gökyüzünde kayıyor.