KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Batman: Arkham Knight’a The Batman filminin kostümü geldi

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Batman: Arkham Knight piyasaya sürüldükten 8 yıl sonra yeni bir kostüm aldı. The Batman filminin kostümü oyuna dahil edildi.

Robert Pattinson’ın Batman rolünü üstlendiği 2022 yapımı filmde giydiği kostüm, oyunun Epic Games Store sürümüne kısa süreliğine eklendi.

Oyunda kostümün adı, “The Batman â 2022” olarak göründü ve açıklama kısmında “I am the shadows.” yazıyordu.The Batman (2022) movie skin has been added to Batman: Arkham Knight on Epic Games Store. Console versions still wait for an update. — The Arkham Channel (@ArkhamChannel)

İndirim dönemlerinin yıldızı olan Batman: Arkham Knight için tasarlanan kostüm heyecan yaratsa da, çok geçmeden sessiz sedasız bir şekilde kaldırıldığı bildiriliyor.

Elbette, oyuna yıllar sonra yeni bir kostüm gelmesi tuhaf karşılandı. Rocksteady veya Warner Bros. Games tarafından herhangi bir duyuru yapılmamıştı.

Öte yandan Steam ve konsol sürümlerini es geçip yalnızca Epic Games Store’a gelmesi de çelişkili bir durumdu. Peki, Switch sürümü için yapılan bir hazırlık olabilir mi?
batman-arkham-uclemesi-oyunlar.jpg

Arkham Knight, Batman: Arkham Trilogy’nin bir parçası olarak 1 Aralık’ta ilk kez Nintendo Switch oyuncularıyla buluşacak.

Efsane paket, Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight’ın yanı sıra daha önce bu oyunlar için yayınlanmış tüm DLC’leri içerecek.

Eğer The Batman’in Robert Pattinson kostümü hakkında yeni bir gelişme olursa sizlerle paylaşacağız. Oynanış görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Arkham serisinin tüm oyunları şu anda Steam ve Epic Games Store’da indirime girdi. Steam, Türkiye’dendolar kuruna geçmeden önce almanızı tavsiye ederiz.