KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Bella Ramsey, The Last of Us’ın 2. Sezonuyla ilgili ‘büyük korku’yu paylaştı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
HBO’nun The Last of Us dizisinde Ellie’yi canlandıran Bella Ramsey, dizinin 2. sezonda düşüş yaşayabileceğine yönelik büyük korkudan bahsetti.

‘a konuşan Ramsey, dizide çalışan insanlar ve dizinin hayranları arasında yeni sezonun ilk sezon kadar iyi olmayacağına dair büyük bir korku olduğunu söyledi.

Ancak Ramsey, endişelerin yersiz olduğunu, The Last of Us’ın 2. sezonda başarıya ulaşması için doğru ekip ve planın mevcut olduğunu ekledi. Oyuncu, “Yaratıcılara çok güveniyorum. Ve bence muhteşemler. Bu yüzden harika işler yapacağımızı düşünüyorum. Sanırım zirveye ulaşacağız.” dedi.
hbo-the-last-of-us-basrol-oyunculari-bella-ramsey-ve-pedro-pascal.jpg

Röportajda ayrıca Joel’i canlandıran Pedro Pascal ile olan ilişkisinden de bahsetti. Joel ve Ellie dizinin iki ana karakteri ve ikisi arasındaki dinamik dizinin merkezinde yer alıyor.

Ramsey’e göre, eğer kimyaları tutmasaydı ya da birlikte iyi çalışmasalardı dizi bundan zarar görebilirdi ama neyse ki Ramsey ve Ellie için durum böyle olmadı:

“Üstesinden gelemeyeceğimizden, uyum sağlayamayacağımızdan ya da buna benzer bir şeyden gerçekten endişeleniyordum. Bu yılı birlikte geçireceğimizi ve sonrasında çok fazla zorlanmak zorunda kalacağımızı düşünüyordum. ‘Oh, hayır, anlaşamayacağımızdan o kadar korktum ki’ diyordum.

Sonunda büyük bir rahatlama oldu. Aslında anlaştık ama başlangıçta birbirimize karşı çok utangaçtık. Daha sonra setteki bir araba gibi çok fazla zaman geçirmeye başladık, bu bizi birbirimize bağladı.”
the-last-of-us-abby-cekic-zombi.jpeg

The Last of Us dizisinin 2. Sezonu ne zaman gelecek?

The Last of Us 2. sezonun çekimleri 2024 başlarında başlayacak. Ellie ve Joel’in yanı sırabaşrollere dahil olacak. Rol onaylansa da, karakteri kimin canlandıracağı henüz açıklanmadı.

Part 2’yi konu alan yeni sezonun 2025 yılında ekranlara gelmesi planlanıyor. İyi haber şu ki, ikinci oyun daha derin bir hikayeye sahip olması nedeniyleişlenecek.

Serinin ortak yaratıcısı ve dizinin yapımcısı olan Neil Druckmann, The Last of Us Remastered’da yer alacak ‘Kayıp Bölümler’ adlı sahnelerin 2. sezonda görüneceğini belirtti. En azından şimdilik plan bu…

The Last of Us Part 2 yakında remastered sürümüyle PS5 oyuncularına sunulacak. Yeniliklere ve diğer detaylaraerişebilirsiniz.