KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Bethesda Softworks’ün yayıncılık başkanı Pete Hines, 24 yılın ardından emekli oluyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Bethesda Softworks’ün yayıncılık başkanı Pete Hines, 24 yılın ardından emekli olacağını açıkladı. Hines, şirketin tanıtımlarda öne çıkan ismiydi.

Yönetici, Starfield’ın başarılı lansmanının ardından artık emekli olma zamanının geldiğini düşünüyor. Bundan sonrasında ilgi alanlarını ve tutkularını keşfedeceğini belirtiyor.

Hines, emeklilik kararına rağmen bunun bir veda olmadığını ve tutkulu Bethesda topluluğunun bir parçası olmaya devam edeceğini ekledi.— Pete Hines (@DCDeacon)

Bethesda’da 1999 yılından bu yana görev yapan tecrübeli isim, ayrılık mektubunda aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“24 yılın ardından, Bethesda Softworks’teki zamanımın sona erdiğine karar verdim. Emekli oluyorum ve hobilerimi ve tutkularımı keşfederek, elimden geldiğince zamanımı ayırarak ve hayattan keyif almaya daha fazla zaman ayırarak heyecan verici yeni bir bölüme başlayacağım. Bu, kolay ya da hızlı bir şekilde aldığım bir karar değildi ancak Starfield’ın inanılmaz lansmanıyla sonuçlanan muhteşem bir kariyerin ardından, artık tam zamanıymış gibi geliyor.

Bu kesinlikle bir veda değil. Bethesda’ya ve insanlarına olan sevgim hiçbir zaman sarsılmadı ve büyüttüğümüz bu inanılmaz topluluğun parçası olmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Son 24 yılda tanışıp konuştuğum yüzlerce ve binlerce hayrana teşekkür ederim. Enerjiniz, yaratıcılığınız ve desteğiniz yolculuğumun büyük bir parçası oldu. Maceranın bir sonraki bölümünü sizinle birlikte deneyimlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Bethesda’da muhteşem insanlarla, ekiplerle ve stüdyolarla çalışmak hayatımın en büyük deneyimi oldu. Birlikte yaptığımız her şeyden inanılmaz derecede gurur duyuyorum ve bundan sonra yaratacakları muhteşem şeyleri görmek beni gerçekten heyecanlandırıyor.”— Bethesda (@bethesda)

Bethesda ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Pete Hines’ın emeklilik kararını, stüdyoya kattıkları için teşekkür ederek duyurdu:

“Pete’in bizi temsil etme şekli, bizi burada beslediği değerlere taşıdı: Özgünlük, dürüstlük ve tutku. Katkıları, Bethesda’yı ve stüdyo ailesini bugünkü dünya çapındaki organizasyona dönüştürmede önemli rol oynadı. Onun vizyonu bizi ileriye taşımaya yardımcı oldu ve sıkı çalışması bize ilham verdi.”

Hines, her zaman Bethesda’nın önemli bir sözcüsü oldu. Şirketin oyunlarını tanıtmak için E3, QuakeCon ve Gamescom gibi dünya çapındaki etkinliklerde sahne aldı.

The Elder Scrolls, Fallout ve daha birçok önemli seri, Hines’ın döneminde yükseliş yakaladı. En son uzay temalı aksiyon RPG oyunu ‘ın başarısı, onun yönetimi altındaki başarıyı perçinledi.

Bethesda, 2020 yılında Microsoft çatısı altına girdiğinde, anlaşmayı kamuoyuna duyuran isimlerden biri olmuştu. Bundan sonraki hayatında mutluluklar ve başarılar diliyoruz.