KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Birinci Dünya Savaşı Temalı Oyunlar | 1914-1918

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar
Birinci Dünya Savaşı Temalı Oyunlar

Birinci Dünya Savaşı dünyanın şahit olduğu en şiddetli savaşlarından biri konumunda. Öyle ki 15 Milyon insanın ölümü söz konusu. Böyle acı bir savaşı Osman Devleti sınırları içerisinde bulunan dedelerimiz de yaşadı. Ruhları şad olsun.

Bugün ise o günleri insanlara bir nebze olsun sahneleyebilecek, savaşın bilgisayar ekranı içerisinde kaldığı sürece ne kadar eğlenceli olabildiğini gösterecek oyunları sizler için listeledik.

İLGİLİ İçERİK

5 Numara VALIANT HEARTS: THE GREAT WAR

valiant-hearts.jpg

Ubisoft’ un elinden çıktığına çok şaşırdığım bir oyun Valiant Hearts. 1. Dünya Savaşında yer alan 2 farklı karakterin hikayesini anlatıyor bu oyun. Duygularınızı yanınıza alın çünkü size savaşın ne demek olduğunu anlatmak için var olmuş bir oyun Valiant Hearts.
4 Numara VERDUN

verdun.jpg

Birinci Dünyas Savaşı teması ile süslenmiş bir FPS oyunu kendisi. Oyuncuların standart Call of Duty ve Battlefield oyunları dışına çıkabilmesi için alternatif olabilir. Listede VERDUN ile aynı görevi yapan bir oyunumuz daha var. İkisi arasından seçim yaparsınız belki.
3 Numara BATTLEFIELD 1

battlefield1.jpg

Battlefield serisi uzaya gitmediği için seviniyorum. Zamanda geriye gitmesi benim için ileri gitmesinden daha iyi. Dünya Savaşı temalı oyunlarını ben çok beğendim. Bu oyunda özellikle Osmanlı askerlerinin günümüz Türkçesini ve Osmanlıcayı harmanlayarak dublajlı bir şekilde konuşması cidden eğlenceli olmuş.
2 Numara TANNENBERG

tannenberg.jpg

VERDUN ile aynı görevi yapan bir diğer oyunumuz ise TANNENNBERG. AAA dünya savaşı temalı oyunların yanında bu tarz oyunlara bakıyorsanız tavsiye ediyoruz. Oynama fırsatım olmadığı için kişisel yorum katamıyorum ama dışarıdan oldukça eğlenceli gözüküyor.
1 Numara VICTORIA 2

victoria2.jpg

PARADOX’ un detay konusunda “Merhabalar!” diye seslendiği oyunu diyebilirim. Ufak detayları sürekli olarak kurcaladığınız Victoria 2, Victoria dönemi dediğimiz dönemin demlerini yaşatırken bir yandan da kontrolünü aldığınız devleti 1. Dünya Savaşına hazırlattırıyor. 1800 lerde başlıyorsunuz ama amaç 1. Dünya Savaşına hazırlanmak.

Birinci Dünya Savaşı Temalı Oyunlar listemiz bu kadardı. İçerisinde ilginizi çeken bir oyun olduysa ne mutlu bana.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!