KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Bölgenin En Büyük Oyun Sektörü Etkinliği İstanbul’da Yapılacak

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Mobidictum-Business-Conference-Image-2.jpg

Mobidictum, İstanbulâda düzenleyeceği âı (MBC) duyurdu! Bölgenin en büyük oyun sektörü etkinliği unvanını taşıyan MBC, 5-6 Eylül 2022âde Haliç Kongre Merkeziânde oyun sektörüyle buluşacak!

Mobidictum Business Conference mobil oyun dünyasından blok zinciri üzerindeki oyunlara kadar sektörün tüm paydaşlarına hitap edecek. Birbirinden değerli oyun stüdyoları, yayıncı firmalar, yatırımcılar, servis sağlayıcıları, bağımsız oyun geliştiricileri, sektör uzmanları ve çok daha fazlası MBC 2022â²de bir araya gelecek.
Mobidictum-Business-Conference-Halic-Congress-Center-2.jpg-1.jpg

MBC neden bölgenin en büyük etkinliği?

Bugüne kadar çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklerde 5 binden fazla katılımcıya ulaşan Mobidictum, oyun sektörüne değer katmak amacıyla hareket ediyor. Bu hedef doğrultusunda, oyun sektöründe bilgi paylaşımını, oyun pazarının gelişimini, yeni yeteneklerin keşfedilmesini ve sektördeki insanların bir araya gelmesini destekleyen faaliyetlerde bulunuyor. MBCâde, Mobidictumâun bu vizyonuna ortak olan dünyanın birçok bölgesinden katılımcılar bir araya gelecek. Etkinlikte %30âdan fazla yabancı katılımcının yanı sıra beklenen sayılar şöyle:
  • 600âden fazla marka
  • 1500âden fazla katılımcı
  • 60âdan fazla konuşmacı
  • 60âdan fazla oyun gösterimi

MBC katılımcılara ne sunuyor?

Oyun sektörünün içerisindeki herkes MBCâde kendisine uygun bir yer bulabilir. PC, mobil, konsol, AR-VR, Web3 ve daha birçok oyun konusunun ele alınacağı etkinlik boyunca katılımcılar şu alanlarla içli dışlı olacak:
  • Oyun sektörünün güncel durumu
  • Sektör uzmanlarının görüşleri
  • Oyun geliştiricilerinin oyunlarını tanıtma fırsatı
  • Yeni yeteneklerin keşfedilmesi
  • Yeni yatırım fırsatları
  • Katılımcıların kendi ağlarını ve işlerini geliştirme şansları
  • Yeni ortaklık fırsatları

Sıradan Bir Etkinlikten Fazlası

MBC, katılımcılarına çeşitli dinlenme ve eğlence imkanları da sunuyor:
  • Badge Collection / Main Party: Premium ve Professional bilet sahiplerine özel Pre-party 4 Eylül saat 19:00 â 23:00 arasında Galata Balo Salonuânda gerçekleşecek. Etkinliğe zinde başlamak için harika bir fırsat!
  • Pier Party / After Party: Professional bilet sahiplerine özel Pier Partyâde Haliçâin eşsiz manzarasında ilk günün yorgunluğu atılacak. 5 Eylül saat 19:00 â 23:00 arasında gerçekleşecek olan partide DJ performansı da yer alacak.
Mobidictum-Business-Conference-Halic-Congress-Center-1.jpg

Biletler sınırlı sayıda!

5-6 Eylülâde İstanbul Haliç Kongre Merkeziânde gerçekleşecek olan etkinliğe katılmak için bilet satışları devam ediyor! Biletiniziüzerinden satın alabilirsiniz.

Talepler ve iletişim içinadresine email atabilirsiniz.

Mobidictum Hakkında

Mobidictum Türkiyeânin önde gelen oyun sektörü haberleri ve etkinlik şirketidir. 2015 yılında faaliyetlerine başlayan Mobidictum, Türk oyun sektörü paydaşlarını Dünyaânın birçok bölgesinden yayıncı, yatırımcı ve servis sağlayıcıları ile buluşturmayı amaç edinmiştir. Bu bağlamda yaptığı çalışmalar ile oyun sektöründe yer alan yüz binlerce insana içeriklerini ulaşmaktadır.