KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Bugün Başlayan Overwatch 2 PvP Betasının Sistem Gereksinimleri Neler?

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
, oyuncuların merakla beklediği oyunları Overwatch 2 ve Diablo 4âü 2019 yılında duyurmuştu. Ancak geçtiğimiz aylarda Activison Blizzard cephesi oyuncuların merakla beklediği bu oyunları erteleme kararı . Microsoftâun dev satınardından ise geliştirici ekip daha yoğun çalışmaya başlamış gibi görünüyor.

Geçtiğimiz ay Blizzard, Overwatchâın kendi resmi sitesinde kapalı beta için kayıt süreçlerini . Şirket Overwatch 2’nin kapalı beta sürecine hala daha kayıt almaya devam etse de bazı kullanıcılar ve bölgeler için beta süreci bugün başladı. Beta süreci için uygun bölgeler arasında Kuzey Amerika, Güneydoğu Asya, Kore, Japonya, Avustralya/Yeni Zelanda, Avrupa, Latin Amerika/Brezilya ve Tayvan yer alıyor.

Beta sürecine katılan kullanıcıların hali hazırda Overwatch’a sahip olmaları ve bilgisayarlarına yüklemiş olmaları gerekiyor. Beta süreci şu anlık 17 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Ancak geliştirici ekibin ihtiyaçları doğrultusunda tarihler değişebilir.
Overwatch 2’den Oyunun Hayranlarına Twitch Drops ile Ufak Sürprizler

Aynı zamanda geliştirici ekip, beta sürecine seçtikleri kullanıcılar için Twitch ile işbirliği yaparak ufak hediyeler hazırlamayı ihmal etmedi. Twitch Drops programı sayesinde kullanıcılar yarın saat 10:00 ve 18:00 arasında belirli yayıncıları 4 saat izledikleri taktirde hediyelerine erişim sağlayabilecekler. Hediyelere sorunsuz erişebilmek için Twitch’e Battle.net hesaplarının bağlı olması gerektiğini de hatırlatalım.Just so we're all on the same page:

27 APR – 4+ hours watched of any of the participating channels on this blog is guaranteed beta access. Make sure your Blizzard account is connected to Twitch, and claim your drops: — Andy Belford (he/him) ð (@andybelford)

Maalesef ki kullanıcılar kapalı beta sürecinde ki ilerlemelerini nihai oyun çıkış yaptığında aktaramayacaklar. Rekabetçi Mod ve Profiller gibi özellikler ise beta sürecinde yer almayacak.
Overwatch 2 Kapalı Beta Sistem Gereksinimleri

Minimum (30 FPS Kare Hızı)
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
  • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 600 serisi veya AMD Radeon HD 7000 serisi
Önerilen (Orta Ayarlar ve 60 FPS Kare Hızı)
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
  • İşlemci: Intel Core i7 veya AMD Ryzen 5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD R9 380