KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Call of Duty: Black Ops Cold War Geliyor!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Call of Duty serisinde beni etkileyen ve sürekli olarak hikayesi gözümün önünde canlanan 2 tane oyun var. Bir tanesi Black Ops‘ un ilk oyunu, diğeri ise ikinci oyunu. Yani bu aslında çok basit gerçek olayları farklı şekillerde anlatan oyunlara zaafım var. Zaten efsane karakterleri ile beni yeterince heyecanlandırıyor. 2 oyunda benim için Call of Duty serisinin en iyi oyunlarıdır. İkisi arasında seçim yapmakta hep zorlandım ama birinci oyun biraz daha bana yakın gibi durdu her zaman.

Ama şimdi ise yeni bir “gerçek” Black Ops oyunu geliyor. Uzun süre sonra gerçekten hikayesi ile ön plana çıkmak için yapılan bir Call of Duty oyunu geliyor!

İLGİLİ İçERİK

Call of Duty: Black Ops Cold War

Bir tanesi gerçek arşiv görüntülerinden alınma diğeri ise oyundan belirli sahnelerin toplanıp birleştirildiği iki farklı trailerı bulunmakta oyunun. Birde geçtiğimiz akşam düzenlenen Gamescom etkinliğinde yayınlanan görüntüler var. Trailerlar gerçekten de çok sağlam duruyor. Soğuk Savaş döneminde geçecek olan oyunun o döneme önemli kaynaklardan faydalanıyor olması ve gerçekten uyarlanmış bir hikaye ile karşımıza çıkacak olması beni ciddi manada heyecanlandırıyor.

Zira ilk 2 Black Ops oyunu yakın tarihimizde bulunan önemli oyunlardan esinlenilerek yapılmıştı. Birebir gerçek hikayeler olmasa bile çok kuvvetli bir şekilde gerçek ile benzerlikleri vardı. Yinede kurgusal bir evren olduğu için tarih Call of Duty evreninde farklı şekilde işlemişti. Her ne olursa olsun Soğuk Savaş döneminde geçen bir Call of Duty: Black Ops Cold War oyunu her türlü benim oyumu almayı başarır!

Takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!