KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Call Of Duty Steam’e Dönmeye Devam Ediyor: 3 Oyunu Daha Mağazaya Eklendi

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Activision önderliğindeki Call of Duty Steam’e gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Modern Warfare II’de oyunculara açılmıştı.
Uzun bir aradan sonra karşılaşılan dost gibi

Steam’de uzun bir zamandır bulunmayan Call of Duty oyunları geri gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Modern Warfare II ve Warzone 2.0 ile mağaza sayfalarına geri dönen seri, diğer oyunlarını da getirmeye devam ediyor. Call of Duty: Modern Warfare, CoD: Black Ops Cold War ve CoD: Vanguard artık Steam üzerinden oynanabilir durumda.

Call of Duty Steam ile en son buluşmasını 2017 tarihinde yaşamıştı. İkinci Dünya Savaşı temalı WWII, serinin son Steam oyunuydu ve bu tarihten sonra çıkan oyunlar sadece Battle.net üzerinden yayımlanmaya başlamıştı. Steam ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda 2022’de önce Modern Warfare II, ardından ise Warzone 2.0 oyuncular ile buluşmuştu.

Call of Duty Steam ile güçlenecek

Steam’e gelen bu üç oyun satış rakamlarını da bir hayli arttıracaktır. Normal fiyatı 999 TL olan oyunlar 23 Mart tarihine kadar %50 indirimle birlikte 499,50 TL‘ye satın alınabiliyor. İşte 3 oyunun önerilen sistem gerkesinimleri;

:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core⢠i5-2500K veya AMD Ryzen⢠R5 1600X Processor
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 970 / NVIDIA® GeForce® GTX 1660 veya AMD Radeon⢠R9 390 / AMD Radeon⢠RX 580
DirectX: Sürüm 12

:
İşletim Sistemi: Windows® 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core⢠i5-2500K veya AMD Ryzen⢠R5 1600X Processor
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 970 / NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Super veya AMD Radeon⢠R9 390 / AMD Radeon⢠RX 580

:
İşletim Sistemi: Window 10 64 Bit veya Windows 11 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5-2500k veya AMD Ryzen 5 1600X
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580