KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Call of Duty WWII Vanguard Geliyor Olabilir!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Her yıl yeni oyunlarını görmeye alıştığımız Call of Duty serisi ile alakalı dedikodular ortaya çıktı. Belirtilenlere göre yeni oyunun adının Call of Duty WWII Vanguard olma ihtimali var. Bir önceki oyun olan Cold War ile beraber oyuncular tekrardan hikayesine yoğunlaşan Call of Duty oyunları görmek istiyor.

İkinci dünya savaşında geçecek bir oyunun hikaye odaklı olacağını ben pek sanmıyorum. Zira çok uzun sürelerdir Call of Duty oyunlarında oynanış namına pek bir yenilik göremiyoruz. Her ne kadar güzel hikayeler çıkarabilme potansiyelleri olsa da oynanış kısmı bazı oyuncuları uzak tutuyor.

Oyun haberleri ve fazlası içintıklayın!
Call of Duty WWII Vanguard

Yeni gelecek oyunu Sledgehammer Games ‘in yaptığı söyleniliyor. Henüz geliştirme aşamasında olduğu için yakın zamanda görme ihtimalimiz yok gibi duruyor. Aslında bu oyun da isim de söylentiden ibaret. ModernWarzone ‘a konuşan bir kaynak tarafından ortaya atılmış bir söylenti. Güçlü bir kaynak olduğu için sözüne itibar ediliyor. Gerçekten de bu yıl içerisinde böyle bir oyun görürsek şaşırmam.

Benim hala Call of Duty oyunlarından beklentim Black Ops 1 ve 2 de yaptıkları gibi sağlam hikaye. Cold War için çok heyecanlıydım ancak o tam istediğim gibi olamadı. Yeni oyunun ikinci dünya savaşında yer alacak olması beni cidden üzer. Daha karışık ve operasyon üzerine kurulu bir oyun görmeyi yeğlerim. Özellikle Cold War ‘da ekledikleri ince bulmacalardan çok daha fazla olursa çok iyi olur.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!