KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Christian Bale Batman Olarak Dönebilir!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Christian-Bale.jpg

Oscar ödüllü oyuncu, eğer Efsaneleşmiş Batman üçlemesinin yönetmeni Christopher Nolan isterse olarak dönmeye sıcak baktığını söyledi!

çoğu izleyicinin favori Batman’i olmayı başaran Christian Bale, önümüzdeki ay çıkacak olan Thor filmi ile uzun bir aradan sonra tekrardan süper kahraman filminde rol alacak, fakat bu sefer filmin kötü karakteri Gorr Tanrı Katili olarak karşımıza çıkacak.
Batmanlar Bir Araya Gelecek mi?
Batman.jpg
Batmanlar

Bildiğimiz üzere The Flash filmi ile Micheal Keaton ve Ben Affleck geri dönecek. Bunların üstüne de Christian Bale da role dönmeye sıcak bakıyor. Ancak tek bir şartı var:

sitesine konuşan ünlü oyuncu, Warner Bros.‘un evreni iyi yönetememesinden dolayı sadece Christopher Nolan yönetmen koltuğunda oturursa yeniden Batman kostümünü giyebileceğini söyledi. Bu yakın zamanda gerçekleşecek gibi durmasa da artık imkansız değil.
Christian Bale röportajında tam olarak şunları söyledi:

‘Batman filmleri benim için sadece Chris ile yapabileceğim bir iş oldu, eğer tekrar yapmak isterse ve bana gelirse kesinlikle düşünürüm, çünkü böyle anlaştık. Zamanında sadece üçleme yapacağımızı söyledik. Sonrasında kendime dedim ki, Bu role sadece Chris ile geri dönerim.

Bale daha önceki açıklamalarında kendi Batman’i için çıkan üçlemenin yeterli olduğuna değinmişti fakat uzun zaman sonra tekrar bir süper kahraman filminde görev yapmak fikrini değiştirmiş olmalı.