KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Control PS1 Oyunu Olursa Nasıl Olur

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Remedy ‘nin 2019 yılında çıkışını yapan güzide oyunu Control ile ilgili enteresan bir video ortaya çıktı. Remedy kendi Youtube hesabı üzerinden Control 1996 adında bir video paylaştı. Videoda Control ‘ün PS1 versiyonunu yaptıklarını görüyoruz.

Control 2019 yılında çıkan güzel oyunlardan bir tanesi idi. Remedy ‘nin ondan önceki yapımı olan Quantum Break ‘in ardından yine hayal kırıklığı olacağı düşünülüyordu ancak tam tersine başarılı bir oyun oldu. 2019 Game Awards ödüllerinde “En İyi Sanat Tasarımı” ödülünü de aldı.

Oyun haberleri ama daha fazlası içintıklayın!
Control PS1

Aşağıdaki videoda göreceğiniz gibi oyun Control PS1 grafiklerinin başlangıcındaki gibi görünüyor. Her tarafı piksel piksel yapılmış olan oyunun benim açımdan enteresan yanları yok değildi. Bana ilk garip gelen şey karakterin görüş açısıydı. PS1 döneminde bu tarz bir bakış açısı bulunmuyordu. Onun dışında düşmanların hareketleri de fazla keskin ve günümüze daha yakın duruyordu.

Video her ne kadar güzel olsa da daha iyisini yapabilirlerdi diye düşünüyorum. Biraz şımarıyorum çünkü görüntüler hoşuma gitti. Daha da PS1 dönemine yakın halini gerçekten görmek isterdim. Aslında çoğu oyunun bu halini merak ediyorum doğrusu. Şu şekilde oynamak isterim oyunları.

Ancak bu görüntülerden başka bir şeyin elimize geçmesi pekte mümkün değil. Yukarıdaki videodan hoş görüntüleri sizde izleyebilirsiniz. Nostalji dolmadım desem yalan olur doğrusu.

Youtube kanalını takip etmeyi ama abone olarak takip etmeyi unutmayın!

||