KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

CS GO Rank Almak İçin Yapılması Gerekenler

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

CS:GO Rank almak için neler yapılmalı? Nasıl oynamalıyız? Taktikleri neler? gibi bir çok sorunun cevabını alacağınız içeriğimizi sizin için hazırladık. Emin olun bu bilgiler ile rankınız bir adım daha ileriye taşınacak.

Oyun deyip geçmemek lazım. Öyle bir hal aldı ki artık rütbeler ciddiyeti arttırıyor. Oyun kalitesini ve zorluğunu belirliyor. Tek kişilik oyunlar gibi hikaye bazlı oyunların başında bulunan zorluk seçimini artık online oyunlarda rütbeler belirliyor.

“Tamam da ben kolsuz insanlarla oynamak istemiyorum” mu diyorsunuz? O zaman biraz ciddi bir oyun oynayalım, taktiklerimizi geliştirelim ve rankımızı yükseltelim. Bu sayede hem takım arkadaşlarımız hemde rakibimiz daha güçlü olacaktır.

İlk Kural SAYGI!

İşin esprisi bir yana gerçekten de oynadığınız oyuna ve takım arkadaşlarına biraz saygı göstermelisiniz. İşin ciddiyetini biraz kavramanız gerekir. “Tamam da ne ciddiyeti? Oyun oynuyoruz burada” mı diyorsunuz? O işler öyle olmuyor. O zaman kolsuz insanlarla oynamaya mahkum kalıyorsunuz. Tabi sizde biraz kolsuz oluyorsunuz.

Oynadığınız oyun içerisinde takım arkadaşlarınızın infolarını, görev dağılımlarını dikkate almalısınız. Belirttiğiniz görev yerinden farklı bir yerde olmamalısınız. Örneğin;

Siz Dust2 haritasında Counter Strike olarak oynuyorsunuz ve round başında A Side bölgesinden Longu keseceğinizi söylediniz. Doğal olarak middle bölgesinde ki takım arkadaşınız long bölgesinde bir tehlike görmüyor ve en kötü bir durumda sizden info bekliyor. Eğer görev yerinizi değiştirip Short bölgesine dönecek olursanız. Long dan gelen bir düşman middle bölgesindeki takım arkadaşınızı vurur.

Yapmanız gereken görev yerinize ve takım arkadaşlarına karşı biraz saygı duymak. Bu sayede daha düzgün bir oyun çıkartabilirsiniz.

İnfo Bilgisi Paylaşın

Oyunda belirlediğiniz bölge de aldığınız ayak seslerini, gördüğünüz düşman askerlerini takım arkadaşlarınız ile paylaşın bu sayede destek veya takım arkadaşlarının daha doğru pozisyon almasını sağlarsınız.

İnfo vermek oyunun en önemli unsurlarındandır. Bunun için oyuna adapte olmalısınız. İyi bir kulaklık burada önemli bir unsur. Gözünüzü seveyim, verin şu infoyu!

Cömert Olun

Aman param kalsın diğer el Awp alırım demeyin. Eğer takım arkadaşınızın silah alacak parası yoksa ve sizde varsa pintilik yapmayın ona hemen bir silah atın. Kaybedilmiş bir elden sonra diğer round da alacağınız awp nin pek bir kıymeti yok.

Bomba Kullanın

Unutmayın oyunda Flash, El bombası, Molotof ve smoke gibi bombalar bulunuyor. Bunu niye söylüyorum; sanki bu bombalar oyunda yokmuş gibi davranan oyuncular var da o yüzden. Bu bombalar size çok rahat round aldırabilir.

Flash ile kör edeceğiniz bir düşmanı bıçak ile bile kesebilirsiniz.Veya bir rush anında atacağınız molotof bölgeyi rahatlatacak ve rushı kesecektir. Kullanacağınız smoke daha bir pozisyon almanızı sağlarken atacağınız bir el bombası canı az olan düşmanlarınızı görmeden öldürmenizi sağlayacaktır.

Sadece doğru yerde ve doğru şekilde kullanmayı bilmeniz yeterli.

Oyuna başlamadan önce Isının

Tamam bu bir oyun. Ama saatlerce uyuyup başka işler yaptıktan sonra mouse tutup iyi bir aim almayı beklemeyin. Bunun için önce oyuna girdiğinizde bir rank maçına girmeden önce “Ölüm maçına” girmeniz yada bir “atölye haritasına” girip ısınmanız gerekiyor. Eğer Cs go da rank almak istiyorsanız bunlar çok önemli etkenlerdir. Isınmış bir el bir çok düşmanın korkulu rüyasıdır.

Cs go da aim nasıl çalışmanız gerektiğini merak ediyorsanız bunun için yazdığımız içeriğimize bir göz atmanızı öneriyorum;
İLGİLİ İçERİK

Oyun Ayarlarınızı Yapın

Sadece oynadığınız oyunun kalitesi değil, oyun ayarlarınızın kaliteside önemlidir. Görüntü ayarlarınız, kullandığınız konsol kodları, fare ayarlarınızı gibi bir çok ayarlar önemlidir. Bir çok ünlü e spor oyuncusunun kullandığı oyun ayarlarını paylaştığımız içeriğimize bir bakmanızı öneriyorum;
İLGİLİ İçERİK

Görüntü ayarları için ise detaylı bilgi paylaştığımıziçeriğimize bir göz atmanızı öneriyorum. Bu sayede fps arttırabilir ve detayları daha iyi görebileceğiniz bir oyun şeklinin nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz.

Tamam da CS GO Rank neden önemli?

Bir çok avantajı ve dezavantajı bulunuyor. Düşük ranklar da takım arkadaşlarınızın rankları da düşük olacağı için daha kolsuz takım arkadaşlarınız olabilir. Daha az info veren, bomba kullanmayan hatta adam vurmayı bilmeyen takım arkadaşları düşünebiliyor musunuz? Kabus gibi…

Aksine daha iyi bir rütbeye sahip olduğunuz da, oyunu daha eğlenceli bir şekile getirecek takım arkadaşlarınız olur ve oynadığınız oyundan daha fazla keyif alacağınızın garantisini veriyorum.