KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

CS:GO Sistem Gereksinimleri 2020

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Counter-Strike: Global Offensive oyunu çıktığı günden bu güne kadar milyonlarca oyuncu oynuyor. Günden güne artan CS:GO Sistem Gereksinimleri bilgisayarları bir hayli zorlamakla birlikte birçok oyuncuyu da oyundan soğutmakta.

Windows işletim sistemine sahip oyuncular için en alt değerlerde oyunu çalıştırabilecek sistem gereksinimleri 2020 yılıyla birlikte değişti yeni sistem gereksinimleri aşağıda verilmiştir.

Oyunu rahat ve akıcı bir şekilde oynamak istiyorsanız birinci öncelik sorunsuz internet bağlantısına sahip olmalısınız. Ayrıca donanım sisteminizin yeterli olması da diğer önemli bir gerekçedir.

CS:GO Minimum Sistem Gereksinimleri
Â
İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP (32 Bit)
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom™ X3 8750, (Bunlara eş değer veya daha üst)
Ekran Kartı:Â 256 MB, DirectX 9.0 destekleyen herhangi bir ekran kartı
Bellek: 2 GB RAM veya üstü
DirectX:Â Sürüm 9.0
Depolama: 15 GB veya üstü

CS:GO Önerilen Sistem Gereksinimleri
Â
İşletim Sistemi:Â Win 7 (32-64 Bit)
İşlemci: Intel Pentium Dual Core E5700 3GHz / AMD Phenom 8750 Triple-Core (Bunlara eş değer veya daha üst)
Ekran Kartı:Â AMD Radeon HD 6670 / NVIDIA GeForce GT 630 (Bunlara eş değer veya daha üst)
Bellek:Â 2 GB RAM veya üstü
DirectX:Â Sürüm 9.0
Depolama: 50 GB veya üstü

İşte 2020 ile beraber gelen sistem gereksinimleri yukarıda belirilen şekilde değişmiştir.

CS:GO Sistem Gereksinimleri ve 2020 yılı içerisinde değişen oyun içi grafikler, yeni gelen haritalar, yeni gelen güncellemeler ve güncellemeler’in sistem üzerindeki etkisini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. En hızlı ve günce haberler için takipte kalınız.

CS:GO Az bilinen kodlar ve Açıklamalarıyla birlikte yayımladığımız makalemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ İçERİK