KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Curse of Anabelle: Türk Oyunu Steam ‘de

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Türk oyunlarının artıp Steam ‘deki sayılarının çoğalması bizi her zaman memnun eden bir durum. Özellikle kaliteli Türk oyunlarının ön plana çıkması ve yabancı oyuncular tarafından da taktir edilmesi çok hoş. Bu oyun da Rocwise Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir Türk oyunu. Aksiyon, korku ve macera türlerini bir araya getiren bir oyun. Curse of Anabelle!
İLGİLİ İçERİK

Neler Sunacak ?

Ayinlerden, büyülerden ve çeşitli mistik kitaplar barındıran oyunun çok güzel bir atmosferi var. Keşif üzerine kurulu bir oynanış sistemi var. Lanetli Ramsey malikanesinde ortaya çıkan gizemi çözmeye çalışıyoruz. Günümüzdeki mistik hikayelerden örnekler alınarak tasarlanmış bir alt hikayesi var diyebiliriz.

curse-of-anabelle-1.jpg

Fiyat

Steam üzerinde 40 TL olarak çıkışını yaptı. Ancak şuan 32 TL gibi bir fiyata indirimli şekilde alabilirsiniz. Aynı şekilde Playstore ‘da da çıkışını yapan oyun indirimli şekilde 27 TL ‘ye ulaşılabilir durumda!

Oyunun hikayesi ile ilgili paylaşılan kısa bir yazı:

9 yaşındaki Anabelle, Coloradoânun Boulder kasabasında yer alan Ramsey Malikanesi sınırları içerisinde hayatını kaybeder. Bu talihsiz olayı takip eden günler içerisinde Anabelleâin ablası Emily, kızkardeşi ile rüyalarında iletişim kurmaya başlar. İlk etapta sevdiği birini kaybetmenin üzüntüsü ile aklının kendine oyunlar oynadığını düşünen Emily, gördüğü bu rüyaların gün geçtikçe artması sonucu Anabelleânin ruhunun arafta kaldığına ve yardıma ihtiyacı olduğuna ikna olur.Â

Curse of Anabelle sistem gereksinimleri de açıklandı. Aşağıdan ulaşabilirsiniz!

MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi:Â Windows 7 â 64 Bit
    • İşlemci:Â Intel Core i3-2120 3.3 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
    • Bellek:Â 6 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
    • DirectX:Â Sürüm 12
    • Depolama:Â 30 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi:Â Windows 7/8.1/10 64 Bit
    • İşlemci:Â Intel Core i5-4690 3.5 GHz or AMD FX-8300 3.3 GHz
    • Bellek:Â 16 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â 4 GB Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 480
    • DirectX:Â Sürüm 12
    • Depolama:Â 30 GB kullanılabilir alan

Daha detaylı oyun videoları ve incelemeler için Youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!