KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

CYBERPUNK 2077 ÇIKIŞ TARİHİ DEĞİŞTİ

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
çıkmasını aşırı derecede büyük bir hype ile beklediğim Cyberpunk 2077 2020 yılı boyunca beni çok üzdü. O kadar çok üzdü ki gün saydıkça, zaman yaklaştıkça sürekli olarak kötü haberler aldık. Bu kötü haberlerden bir tanesi daha geçtiğimiz gün geldi. Can sıkıcı olması bir yana, artık oyundan şüphelenmeye başladım. Cyberpunk 2077 Ertelendi!

Bu gibi durumlarda aslında sevinmemiz lazım. Oyun eğer erteleniyorsa daha kaliteli bir şekilde karşımıza çıkacak demektir. Ancak bu oyun 3. kez ertelenmiş durumda. Oyun ile alakalı doğal olarak kafamda soru işaretleri çıkmaya başladı. Neden bu şekilde ertelenme olduğunu merak ediyorum. Sabırsızlık ile beklediğim bir oyunun daha uzak bir zamanda çıkacak olması can sıkıcı bir durum.

İLGİLİ İçERİK

Cyberpunk 2077 Ertelendi!

21 gün ertelenen oyun ile alakalı insanların genel yorumu “21 gün içerisinde neyi değiştirecekler?” oldu. CD Projekt Red ‘in paylaştığı görselde buna verdiği cevap ise “Oyunun 9 farklı sürümü için test yapıyoruz ve 9 sürümün de aynı anda çıkabilmesini istiyoruz. Sorunsuz bir oyun yapmak istediğimiz için test aşamasının süresini arttırıyoruz.” şeklinde oldu.

Bu cevap benim içimi rahatlatıyor. Demin yukarıda yaygara çıkardım ancak cevap tatmin edici. Oyunun olabildiğince sorunsuz çıkması için çabalamaları hoşuma gidiyor. CD Projekt Red bu konuda kesinlikle taviz vermeyen bir firma. Bütün oyun firmalarından beklediğimiz tavır bu aslında. Kusursuz oyunlar ve mutlu oyuncular olması lazım. Bunu Ubisoft kulağına küpe yapsın. Yapsın!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!