KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Dakota Johnson, Süper Kahraman Filmlerinde Bir Daha Yer Almak İstemiyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Ancak, Marvel karakterinin hepsi henüz Marvel Sinematik Evreniâne bağlı değil. Evet doğru tahmin ettiniz. Sony Spider Verse evrenini henüz tam olarak Marvel Sinematik Evreniânde göremedik.

Yıllardır oluşturulmaya ve hız kesmeden büyümeye devam eden Sony Spider Verse evreninde geçen Madame Web filmi geçtiğimiz haftalarda vizyona girdi. Beklentileri karşılamayan ve hayranlar tarafından yerden yere vurulan, adeta gişede çakılan yapımın başrolü Dakota Johnson bir takım açıklamalarda bulundu.

Büyük hevesle ve ilgiyle projeye başlayan oyuncu, Madame Web filminin ardından bir daha süper kahraman filmlerinde yer almak istemediğini dile getirdi.
Dakota Johnson, Madame Web Filmini Eleştirdi

Madame-Web-Fragman-300x160.jpg

Sony Spider Verse evrenin en yeni filmi ‘in başrolünde yer Dakota Johnson, geçtiğimiz günlerde Bustle ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Film hakkında oldukça sert eleştirilerde bulunan oyuncu, bir daha süper kahraman yapımlarında yer alıp almayacağı konusunda emin olmadığının altını da çizdi.

Madame Web filmini yapmak ve filmde yer almak benim için inanılmaz bir deneyimdi. Daha önce hiç bu tarzda bir projede yer almadım. Muhtemelen bir daha, böyle bir projede yer almayacağım. Süper kahraman dünyasında bir anlam ifade etmiyorum. Öğrenmesi muhteşem bir deneyimdi. Elbette paramparça olan bir şeyin parçası olmak hoş değil, ama anlamadığımı söyleyemem.