KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Dark Souls 2 Grafik Modu ile Evlere Şenlik

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Dark Souls 2 benim en sevdiğim souls oyunudur. Sorunları ve sıkıntıları ile beraber bağrıma basıp kabul ettiğim ve sevdiğim bir oyun. Yıllar geçtikçe grafikleri dışında gözümde eskiyen ve kötü gözüken bir şey yok. Ancak benim grafik problemim ile alakalı önemli gelişmeler kapımıza geldi.

Twitter üzerinden bir kullanıcının yaptığı paylaşım ile beraber Dark Souls 2 için yapılan bir grafik modu duyurulmuş oldu. Dark Souls 2 ‘nin talihsiz bir çıkış hikayesi var. Oyunun beta sürecinde sahip olduğu grafikler tam sürümdeki ile aynı değildi. Oyun beta da daha iyi görünüyordu ve haliyle oyuncular bu konuyla oldukça alay etmişti. Downgrade ‘in çok yaygın olduğu zamanlardı.

Oyun haberleri ama daha fazlası içintıklayın.
Dark Souls 2 Grafik Modu

Yediği downgrade ‘in ardından oyuncular yıllardır betadaki gibi güzel gözüken bir Dark Souls 2 istiyordu. “” isimli bir twitter kullanıcısı da bu işin üzerinde olduğunu resmen duyurdu. Bir kaç görsel ve bir video paylaşan Stayd, oyunun tamamını yenilemek istiyor. Şuan da kendisi de ne zaman çıkacağını bilmiyor ancak yakın zamanda olmayacağını belirtti.

Oyuncular bir hayli heyecanlı. Stayd oyunun ışıklandırmalarını oldukça fazla değiştirecek bir mod yapıyor. Kaplamların da bazılarına belli ki el atmış durumda. Aşağıdaki videodan Smelter Demon bossunda oyunun grafikleri nasıl değişecek görebilirsiniz. Ben şahsen heyecanlandım. Mod çıktığı zaman tekrardan Dark Souls 2 bitirmek farz olacak gibi duruyor.
Dark Souls 2 Grafik Modu Mini Video

Stayd ‘ın çalışmalarını takip etmek isterseniztıklayarak Twitter hesabına ulaşabilirsiniz! Kendisi Twitter üzerinden sık sorulan soruları yanıtlamış. O sorulara bakarak da bilgilere erişebilirsiniz. Bende yakından takip ediyor olacağım modu kesinlikle.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!