KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Dead By Daylight 100.000 Anlık Oyuncuya Ulaştı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Multiplayer korku oyunlarının önünü açan oyun olarak benim takdir ettiğim işlerden biri. Farklı veya özgün bir konsept olmasa bile oyun dünyasında ilk defa deneniyor olması ile bence övgüyü hak ediyor. çok fazla oyuncuya sahip olan bir oyun. Sürekli olarak yapımcıları oyunu geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyor. Dead By Daylight 100.000 günlük oyuncuya ulaştığı için mutluyum.

Korku oyunları arasına bence önemli bir şekilde adım attılar. Hem COOP hem de online oyunlar açısından da önemli bir oyun. Farklı farklı oyunlardan, filmlerden veya folklörden karakterler barındırıyor olması da güzel detaylar. Oyunun esas oynanış mantığı beni bir kaç el sonra baymış olsa da takdir etmeyeceğim anlamına gelmiyor.

İLGİLİ İçERİK

Dead By Daylight 100.000 Günlük Oyuncu

Bugün ise onlar için mutlu şeyler oluyor. Günlük oyuncu sayıları 100 barajına ulaşmış durumda. Normalde çok daha büyük oyunların bile kolay kolay ulaşamadığı bir rakam bu. Örnek vermek gerekirse Rainbow Six Siege gibi bir oyun bile 100 bin civarlarına ancak yaklaşabiliyor.

Dead By Daylight daha iyi bir performans sağladığı ve diğer oyunların kötü olduğu anlamına gelmiyor. Bu, oyunun sürekli olarak geliştiriliyor olmasından kaynaklanıyor. Temel mantık aynı olsa da çeşitliliğin işin içerisine girmesi ile beraber oyuncuların daha keyif aldığı şeyler ortaya çıkıyor. Bence Dead By Daylight bu tarz rakamlara ulaşmayı da hak ediyor. Umarım böyle devam ederler ve başka firmalara örnek olurlar.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!