KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Death Stranding, macOS platformuna geliyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Kojima Productions, WDC 2023 etkinliği sırasında Apple platformlarına desteğini açıkladı. Death Stranding macOS sürümü geliyor.

Gösteride sahne alan Hideo Kojima, Death Stranding: Director’s Cut’ın bu yıl Mac için çıkacağını ve ön siparişlerin yakında açılacağını duyurdu.

Death Stranding’in kesin çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak duyurunun macOS kullanıcılarını sevindirdiği kesin. Gelişmeleri takip edeceğiz.
kojima-productions-oyun-gelistiricisi-film-tv-muzik.jpg

Death Stranding ilk adım: Daha fazlası yolda

Kojima duyurusunda, “Bu sadece başlangıç ve gelecekteki oyunlarımızı Apple platformlarına getirmek için aktif olarak çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Gelecekte daha fazla Kojima oyununu Apple ekosisteminde göreceğiz. Geliştirici PlayStation ve Xbox’ın ardından artık bir diğer dünya deviyle ortak hareket ediyor.
hideo-kojima-apple-macos-death-stranding.jpg

Başarılı yönetmen ayrıca WDC 2023’te sıkı bir Apple hayranı olduğunu öne sürerek şunları söyledi:

“1994’te ilk Mac’imi satın aldığımdan beri sıkı bir Apple hayranıyım. Ekibimin en iyi çalışmasının Mac’te hayat bulduğunu görmek benim için bir hayaldi.

Artık Mac’te oyunculuk adına yeni bir çağa giriyoruz. Bu nedenle, Death Stranding’i bu yıl Mac’e getireceğimizi duyurmaktan çok mutluyum. Death Stranding: Director’s Cut, Mac’te hayranlarımıza en iyi deneyimi sağlamak için en son Apple teknolojilerinden tam olarak yararlanıyor.

Apple silikon ve Metal 3’ün gücü, modern işleme ardışık düzeni ve MetalFX yükseltmesinin sunduğu inanılmaz grafik doğruluğu beni şaşırttı.”
death-stranding-directors-cut-cikis-tarihi.jpg

Kojima Productions şu anda PS5’e özel Death Stranding 2 üzerinde çalışıyor. Ayrıca Xbox ile Overdose adlı bir korku oyununu içeren gizemli bir bulut projesi geliştiriyor.

Devam oyununun çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak en erkengeleceği konuşuluyor. The Game Awards 2022’de paylaşılan duyuru fragmanınıizleyebilirsiniz.

Son olarak Death Stranding’inda yolda olduğunu da belirtelim. Hideo Kojima oyunların ardından sinemaya adım atıyor.