KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Deathloop Çıkış Tarihi Sonunda Ortaya Çıktı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Arcane Studios ‘un uzun süredir geliştirme aşamasında olan oyunu Deathloop sonunda çıkacak gibi duruyor. Oyunun çıkış tarihi bir sitede satışa sunulması ile ortaya çıktı. Herhangi bir resmi açıklama olmasa bile tarihin doğru olma ihtimali çok yüksek gibi duruyor. Uzun süredir bekliyorum ben bu oyunu. Deathloop çıkış Tarihi 21 Mayıs 2021 olarak açıklandı.

Oynanış fragmanı yayınlandıktan sonra bir nebze kafamda soru işaretleri oluştu. Oyun tek kişilik mi multiplayer mı çözemedim. Gösterdikleri şeylerde daha önce yaptıkları Dishonored serisinden alıntıymış gibi gelmişti. Konsept ilk ortaya çıktığı zaman hoşuma gitmişti ancak şuan biraz muallaktayım. çıktığı zaman kesinlikle oynayıp deneyeceğim. Tabii fiyatı da önemli, öyle ki 60 dolardan çıkıp çıkmayacağından emin değilim.
İLGİLİ İçERİK

Deathloop çıkış Tarihi AçIKLANDI

Malum konsollarda ki oyunlar 70-80 dolara kadar dayandılar. Korkutuyor bu portre beni az da olsa. Aynı şeyin PC oyunlarında olup olmayacağından emin değiliz. Umuyorum ki olmaz. PC ‘de konsollara göre daha ucuza oyunlara sahip oluyoruz ve bu konforun bozulması can sıkıcı olur. Deathloop ‘ta umarım 60 dolardan çıkar da çok fazla canımızı sıkmaz.

Ön sipariş bonusları

⢠Nadir Silah: Royal Protector Machete (PlayStation 5’e özel)

⢠Karakter Kostümü: “Storm Rider” Colt

⢠One Trinket (donatılabilir güçlendirme)

Deluxe sürüm içerikleri

⢠Nadir Silah: Transtar Trencher (PlayStation 5’e özel)

⢠Nadir Silah: Eat The Rich Tribunal

⢠Nadir Silah: .44 Karat Fourpounder

⢠Karakter Kostümü: “Party Crasher” Colt

⢠Karakter Kostümü: “Sharp Shooter” Julianna

⢠Oyunun orijinal müzik albümü

⢠Two Trinkets (donatılabilir güçlendirme)

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!