KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Deus Ex Mankind Divided İncelemesi – Gelecek Karanlık

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Planlarını durdu…Â Geleceği tahmin eden çok oyun var. Örneğin Mad Max, o oyunda gelecek çölleşmiş bir dünya ve eskiye dönmüş yaşam şekliydi. Ancak Deus Ex Mankind Divided ise hem biraz daha yakın bir geleceği hem de teknolojinin hakim olduğu bir gelecekte geçiyor. E bizde Deus Ex Mankind Divided incelemesi yapmak için kolları sıvadım ve oyunu indirim oynadım ve tekrardan hatırladım. Gelin bu ‘gelecek’ oyununa bir bakalım.
İLGİLİ İçERİK

Deus Ex Mankind Divided İncelemesi – Hikaye

deus-ex-mankind-divided-story-foto.jpg

Deus Ex Mankind Divided 2029 yılında geçiyor. İnsanlar artık ‘augmentation’ (oyunda hep ‘aug’ denilecek) adı verilen robot organlar taktırıyor. Bunlar kalpten kola, bacaktan omurgaya kadar her şeyi robot olarak insanlar
taktırıyor. çünkü bunun daha modern ve insan halinden daha performanslı olduğunu düşünüyor. Oyunun dünyası bu şekilde.

Karakterimiz Adam Jensen özel kuvvetlerde çalışan tek Augmentation’ a sahip asker. Dolayısı ile diğer askerlerin giremediği risklere girip daha iyi performans gösterebiliyor. Bu da özel kuvvetlerin en değerli askerlerinden biri olmanızı sağlıyor. Ha bu arada özel kuvvetlerdesiniz diye askerlere ve polislere sataşmayın direk saldırıyorlar. Denemeyin derim.
Hikayemiz başta sadece birkaç silah ve augmentation ticareti yapan teröristleri etkisiz hale getirmekken, ilk görevimizde bire anda altın maskeli bir grup insan gelerek bütün teröristleri öldürüp augmentationları çalıyorlar. Bizde oradan döndüğümüzde
tren istasyonunda bir anda bombalı bir terörist saldırı gerçekleşti ve Adam Jensen’ in bazı augmentationları bozuluyor. Ve hikayede ilerledikçe öğreniyoruz ki biz baygınken üstümüze bir sürü yeni augmentationlar takılmış.

Artık hikayemiz hem teröristleri durdurmak, altın maske çetesini araştırmak, kimin bize augmentationlar taktığını bulmak ve İllimunati‘ nin planlarını ortaya çıkarmak.

Hikaye ve oyun zamanı dolu dolu bu arada. Ben oyunu kesinlikle tavsiye ediyorum. Şimdi gelin bir de oynanışa bakalım.

Oynanış

deus-ex-mankind-divided-gameplay-foto.jpg

Oyun oynanış olarak cidden çok özgür. Cidden çok özgür, nasıl oynamak isterseniz öyle oynuyorsunuz oyunu, net bir şekilde.

Oynanış olarak temelde 3 seçeneğiniz var:

1-Görünmez olarak gizlilikle ilerleyebilirsiniz.

2-Öldürmeyen mermilerle gizlilikle gidebilirsiniz.

3-Tam bir tank olarak her yeri taraya taraya gidebilirsiniz.

deus-ex-mankind-divided-perks-foto.jpg

İşte o seçenekleri buradan yapıyorsunuz. O üzeri buğulu gözüken yeteneklerden birini aldığınızda sol alttaki %100 olan yer artıyor ve aşırı yükleme yapıyor. Bunu engellemek için her buğulu bir yetenek açtığınızda bir yeteneği kalıcı olarak silmeniz gerekiyor. Bu da bu yetenek ağacını yavanlıktan kurtarıyor

Evet sonuç olarak bugün Deus Ex Mankind Divided’ ın İncelemesini yapmış bulunuyoruz. Umarız hoşunuza gitmiştir. Buna benzer başka oyun haberlerini merak ediyorsanız  sitemizi gezmeye devam edebilir, ilk izlenimler, bilgi dolu içerikler de görmek isterseniz  youtube kanalımıza da bekleriz!