KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Devil May Cry 5 PS5 ve Xbox Series X Çıkışını Yapıyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Devil May Cry 5 PS5 ve Xbox Series X için yeniden çıkış yapacak. Daha öncesinde oynayıp bitirmiş olsanız bile yeni konsollar ile beraber bu oyunları deneyim etmek isteyen bir çok insan ortaya çıkacaktır. Belki daha öncesinden oynayanlar bile yeni bir şans verecektir.

Özellikle Special Edition satılacağı için Vergil ile oynamak isteyen insanlar kesinlikle oyuna dönüş yapacaklardır. Devil May Cry 5 oynama fırsatı PS5 ile beraber bile elime geçemiyor maalesef. Gerçi PS5 elime geçemiyor ama umut fakirin ekmeğidir arkadaşlar. Elbet bir gün diyerek bekliyorum o güzel günü. Sizde bekliyor musunuz ?

İLGİLİ İçERİK

Devil May Cry 5 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
    • İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, AMD FX™-6300, or better
    • Bellek:Â 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM, or better
    • DirectX:Â Sürüm 11
    • Depolama:Â 35 GB kullanılabilir alanİlave Notlar:Â *Xinput support Controllers
      recommended *Internet connection required for game activation. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)
ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
    • İşlemci: Intel® Core™ i7-3770, AMD FX™-9590, or better
    • Bellek:Â 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 with 6GB VRAM, AMD Radeon™ RX 480 with 8GB VRAM, or better
    • DirectX:Â Sürüm 11
    • Depolama:Â 35 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: *Xinput support Controllers recommended *Internet connection required for game activation. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!