KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Disney Epic Mickey: Rebrushed Demosu Ücretsiz! Mickey’in Büyülü Dünyasına Adım At

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Disney Epic Mickey: Rebrushed Demosu Ücretsiz! Mickey’in Büyülü Dünyasına Adım At

Mickey Mouse, unutulmaz macerasıyla geri dönüyor! Disney Epic Mickey: Rebrushed’ın heyecan verici demosu, tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlandı. Şimdi, Mickey’in sihirli fırçası ve silgisiyle Wasteland’ı şekillendirmeye hazır mısın?
741dbcee-02cb-48b7-9cef-7feacdc5f326-768x432.jpg

Wasteland’da Unutulmaz Bir Macera

Disney Epic Mickey: Rebrushed demosu, oyunun atmosferini ve oynanışını deneyimlemen için harika bir fırsat sunuyor. Mickey ile birlikte farklı ortamları keşfederken, sihirli boya fırçanı kullanarak dünyayı şekillendirebilir ve unutulmuş karakterlerle karşılaşabilirsin.

Tüm Platformlarda Mevcut

Demo, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarında ücretsiz olarak indirilebilir. Hemen şimdi demoyu indirerek Mickey’in büyülü dünyasına adım atabilirsin.

24 Eylül’de Tam Sürüm

Disney Epic Mickey: Rebrushed’ın tam sürümü, 24 Eylül’de raflarda olacak. Demo sürümünü beğendiysen, tam sürümü satın alarak macerana devam edebilirsin.