KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

DOOM Eternal Sistem Gereksinimleri

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Hızlı tempolu bir aksiyon sunan DOOM Eternal, serinin şimdilik son oyunu konumunda. 2020 yılında çıkan yapım aynı zamanda serideki en iyi oyunlardan birisi olarak nitelendiriliyor. DOOM Eternal sistem gereksinimleri de PC kullanıcılarının merak ettiği bir diğer konu. Bu yazımızda ele alıyoruz;
DOOM Eternal sistem gereksinimleri

Steam mağaza sayfası üzerinde 147,904 adet incelemesi bulunan DOOM Eternal, “çok olumlu” bir etikete sahip. Cehennem ordularının dünyayı istila ettiği ve Slayer olarak aksiyonu bol bir iblis avına çıktığımız oyunun sistem gereksinimleri de kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Steam üzerinde halihazırda indirimde bulunan oyunun 29 Mayıs tarihine kadar oldukça uygun bir fiyattan satın alınabileceğini de belirtelim. DOOM Eternal sistem gereksinimleri

DOOM Eternal standart sürümü %75 indirimle birlikte 349,00 TL’den 87,25 TL gibi bir fiyata inmiş durumda. Eğer oyunun Deluxe sürümünü satın almak isterseniz yine %75 indirimle birlikte 157,25 TL‘den satın alabilirsiniz. Deluxe sürüm içerisinde ana oyunun yanı sıra Battlemode ve Deluxe içerikler yer alıyor. ‘de indirime giren oyunun sistem gereksinimleri ise günümüz şartlarına göre oldukça normal bir seviyede kalıyor. DOOM Eternal minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 64-Bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 3.3 GHz veya daha iyisi, yada AMD Ryzen 3 3.1 GHz veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4GB) yada AMD Radeon R9 280(3GB), AMD Radeon R9 290 (4GB), RX 470 (4GB)
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: ( 1080p / 60 FPS / Düşük grafik ayarlarında)

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-6700K veya daha iyisi, yada AMD Ryzen 7 1800X veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB), NVIDIA GeForce 970 (4GB), AMD RX 480 (8GB)
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: ( 1080p / 60 FPS / Yüksek grafik ayarlarında ) – *NVIDIA GTX 970 ekran kartlarında doku kalitesi ayarı “Orta” seviyede olmalı