KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Doom Eternal: The Ancient Gods Bölüm 1 Yolda!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Gamescom’ un geçtiğimiz günlerde yaptığı pekte eğlenceli olmayan yayınında bizlere tanıtılan yeni bir Doom Eternal genişleme paketi yapım aşamasında. Bir tanıtım videosu ile bu genişleme paketinde bizlere oyuna yeni eklenen özellikleri ve düşman tiplerini gösterdiler.

Doom Eternal benim acayip keyif alarak oynayıp bitirdiğimi bir oyun. Bana göre oyun dünyasının çok net en iyi arcade FPS oyunu. Hatta bence en iyi FPS oyunu ama tabii ki bu konular zevkler ve renkler ile alakalı. Yeni gelecek olan Ancient Gods genişleme paketinin ilk bölümü 20 Ekim tarihinde satışa sunulacak.

İLGİLİ İçERİK

Kaç Para Bu Doom Eternal: The Ancient Gods ?

Oyunun Birinci Yıl Bileti‘ ne sahip olan oyuncular bu genişleme paketine ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Aynı zamanda Deluxe Edition sahipleri de genişleme paketinden bedava olarak yararlanabilecek. Bunu yanı sıra bu iki özelliğe sahip olmayan, yalın bir şekilde oyunu satın almış olan kişiler 89 TL olan ücreti karşılayarak genişleme paketine sahip olabilecekler.

Sadece bir genişleme paketine 89 TL vermek bana göre hiçbir oyun için mantıklı bir şey değil. Sadece oyunlarının fiyatının 89 TL olması gereken yerde 3 4 saatlik içerik sunacak olan bir genişleme paketi için böyle yüksek bir fiyat olması biz oyuncuları üzüyor cidden. Ama yapacak bir şey yok eğer oynamak istiyorsak mecburen bu fiyatları ödemek zorundayız!

Buda Doom Eternal: Ancient Gods genişleme paketinin Gamescom‘ da yayınlanan videosu:

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!