KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Dragon Age: The Veilguard’ın Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Duyuruldu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
BioWare ve EAânin geçmişte duyurduğu ama hakkında az detay verilen yeni Dragon Age oyununun çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri duyuruldu. , oyun severleri çok bekletmeyecek gibi duruyor.

Bugün erken saatlerde çıkan bir TV reklamından sonra BioWare, oyunun resmi çıkış tarihini duyurdu. The Veilguard; 31 Ekim tarihinde Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkış yapacak. Oyun için ön siparişler açık olsa da haberin yazıldığı an itibariyle Steam, Epic Games veya EA App üzerinden fiyatlara erişmek mümkün değil.
Dragon Age: The Veilguard çıkış Tarihi Fragmanı

Bunun yanında oyun, PC için 59.99$ ve konsol için 69.99$ fiyatla ön siparişe açılmış duruyor. Deluxe sürümler ise oyun için Blood Dragon zırhları ve farklı silahlar veriyor.

Nitekim oyun için açıklanan sistem gereksinimleri de şaşırtıcı duruyor zira EA’inbilgilere göre hem minimum hem de önerilen gereksinimler 100GB’lık bir disk alanı istiyor.
Dragon Age: The Veilguard Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi:Â Windows 10/11 (64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
  • İşlemci:Â Intel Core i5-8400 veya AMD Ryzen 3 3300X (AGESA 1207 veya yenisi)
  • Bellek:Â 16 GB RAM
  • Ekran Kartı:Â NVIDIA GTX 970/1650 veya AMD Radeon R9 290X
  • DirectX:Â Sürüm 12
  • Depolama:Â 100 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Online bağlantı gerekmiyor.
Önerilen:
  • İşletim Sistemi:Â Windows 10/11 (64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
  • İşlemci:Â Intel Core i9-9900K veya AMD Ryzen 7 3700X (AGESA 1207 veya yenisi)
  • Bellek:Â 16 GB RAM
  • Ekran Kartı:Â NVIDIA RTX 2070 veya AMD Radeon RX 5700XT
  • DirectX:Â Sürüm 12
  • Depolama:Â 100 GB kullanılabilir alan SSD
  • İlave Notlar:Â Online bağlantı gerekmiyor.