KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Düşük Sistemler İçin Aksiyon Oyunları

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Düşük sistemli bir bilgisayara sahipseniz üzülmeyin zira bu listede size bazı aksiyon oyunları tavsiyem olacak. Standart oyun tavsiyelerinden sıkıldıysanız hiç korkmayın burada herkesin tavsiye edeceği oyunlar yok. Benim kendi zamanımda oynadığım belirli bir kalitede olan ve düşük sistemlerde sorun yaratamayacak oyunlar olacak. Düşük Sistemler İçin Aksiyon Oyunları listemize başlayalım!

İLGİLİ İçERİK

Düşük Sistemler İçin Aksiyon Oyunları

5 Numara ALPHA PROTOCOL

alpha-protocol.jpg

Gizlilik ve aksiyonun harman olduğu bu oyun sisteminizi zorlamayacaktır. Yaptığınız seçimler ile hikayenin gidişatını etkilediğiniz oyunda kullanabileceğiniz bir çok ekipman bulunuyor. Eğer standart bir aksiyon oyunu aramıyorsanız bunu kesinlikle demeniz gerekli.

4 Numara HAMMERWATCH

hammerwatch.jpg

Piksel piksel grafikleri ile beni uzun bir süre içerisinde tutmayı başarmıştı. 4 sınıf arasından bir tanesini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Zindanları tamamlayarak topladığınız altınlar ile yeni ekipmanlar ve yeni yetenekler alıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz.

3 Numara SEA SALT

sea-salt.jpg

Yine piksel grafiklere sahip bir oyun. Cthulhu mitosundan etkilenerek yapılan oyunumuzda amaç yaratıklarımızı yöneterek insanları öldürmek. İlerlediğimiz süre boyunca sürekli olarak yeni yaratık tipleri karşımıza çıkacak. Kendi yaratık ordunuzu kurmak isterseniz bu oyuna bir şans verin.

2 Numara STAR WARS: KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC

star-wars-knights-of-the-old-republic.jpg

Eğer yüksek kalitede bir Star Wars oyunu oynamak istiyorsanız o yeni çıkan oyunlara bakmayın. Burada kalitenin hası bir oyun var. Size gerçekten sıfırdan bir Jedi olmak ne demek onu çok sağlam bir şekilde anlatacak bir oyun var burada. Bunu oynayın oynayın ekmekle sıyırın.

1 Numara QUAKE 2

quake-2-oynanis.jpg

Size kaliteyi getirdim. Önünüze koydum. Bu oyunu oynamazsanız gerçekten bir çok şeyi kaçırmış olabilirsiniz. FPS oyunlarının babası olarak görevini hala yapmaya devam eden Quake 2 düşük sistemli bir PC ‘ye sahip olan oyuncunun tüketmesi gereken bir oyun.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!