KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Düşük Sistemler İçin RPG Oyunlar

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar
Düşük Sistemler İçin RPG Oyunlar

Düşük bir sisteme sahip olmanın ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Yeni çıkan oyunlara uzaktan bakıp Youtube üzerinden izlemek ne demek iyi bilirim. Bugün o düşük sisteme sahip kişiler için bir kolaylık sağlayacağım. RPG oyunlar arasından bir kaç tanesini seçtim ve düşük sistemli PC lerde oynanılabilecek olanları derledim. Düşük Sistemler İçin RPG Oyunlar listemize başlayalım!

İLGİLİ İçERİK

5 Numara FALLOUT NEW VEGAS

fallout-new-vegas.jpg

Düşük bir sisteminiz olsa bile rahatça oynayabileceğiniz taş gibi bir RPG oyunu. Bana göre Fallout serisinin en iyi oyunudur kendisi. Eğer gerçekten sağlam bir RPG oynamak istiyorsanız bu oyuna saatlerinizi verin!

4 Numara DEUS EX HUMAN REVOLUTION

deus-ex-human-revolution.jpg

Bu listede en çok sistem isteyen oyun bu. Ancak bu oyun bile düşük sistemlerde rahatça oynanılabilir. Low ayarlarda olsa bile neredeyse çoğu külüstür diyeceğimiz PC de oynanılabilir. Hem aksiyonun hemde RPG ‘nin birleştiği Deus Ex evreninde keyifli vakitler geçireceksiniz.

3 Numara DIABLO 2

diablo2.jpg

Top-down RPG oyunlarının kralını sizlere takdim ediyorum. Diablo 2 çoğu oyuncu tarafından Top-down Rpg oyunlarının en önemli oyunu olarak gösteriliyor. Buna katılıyorum dersem yalan söylemiş olmam. Düzgün bir versiyonuna ulaşabilirseniz en kötü PC de bile oynayabilirsiniz.

2 Numara UNDERTALE

undertale.jpg

Has bir RPG oyunu olduğunu düşünmesem bile oyuncuların beğenisi kazanan bir oyundur. Hikayesi ve karakterleri ile ön plana çıkan bu oyunu denemenizde fayda var diye düşünüyorum. Eğer oynayacak hiçbir oyununuz yoksa bunu kesinlikle deneyin.

1 Numara RISEN

risen.jpg

Yüksek kalitede olmasa bile benim kötü PC ‘ye sahip olduğum zamanlarda cankurtaranım olmuştu. çok keyifli vakitler geçirdim ve kendisini oynatmayı başardı. Yalan yok sonlara doğru sıkılmaya başladım ancak bana uzun süre keyifli vakitler geçirttiği için bu oyunu hala severim ve tavsiye ederim.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!