KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

EA, Dragon Age: Dreadwolf’u bu yıl çıkarmaya kararlı – Rapor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
EA ve geliştirici Bioware’in merakla beklenen yeni oyunu Dragon Age: Dreadwolf, bu yıl oyuncularla buluşacak gibi görünüyor.

Sektörün güvenilir sızıntı kaynaklarından Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb,yardımcı sunucu Mike Minotti ile EA’in, bir sonraki Dragon Age oyununa yönelik planları hakkında konuştu.

Grubb, “Muhtemelen (Dragon Age: Dreadwolf) muhtemelen yaz aylarında ortaya çıkacağını tahmin ediyorum. Ne zaman gösterileceğini bilmiyorum ama bu yaz tanıtılacağını tahmin ediyorum.” dedi.

Muhabir ayrıca EA’in oyunu bu yıl piyasaya sürme konusunda kararlı olduğunu belirterek olası çıkış penceresi hakkında şunları söyledi:

“En son duyduğuma göre bu yıl çıkacak. [EA] bu konuda oldukça kendinden emin. Bu, garanti olduğu anlamına gelmez. çıkış tarihi kayabilir ama şu anda şirket içinde bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülmesini bekliyorlar.”
dragon-age-4-2023-yilinda-gelebilir.jpg

EA geçtiğimiz yılın Aralık ayında Dragon Age: Dreadwolf’un tanıtımının 2024’ün yaz aylarına planlandığını . Ancak çıkış tarihine dair herhangi bir detay vermedi.

BioWare genel müdürü Gary McKay ise bir ay öncesinde projenin alfa aşamasına ulaştığını ve ilk görevin açılış sahnelerinden oyun sonuna kadar oynanabilir olduğunu .

McKay, ekibin oyunun temposuna, oyuncuların diğer karakterlerle kuracağı ilişkilere ve anlatı bütünlüğüne odaklandığını belirtmişti. Geliştirici, uzun süren sessizlikte uzun bir yol almış gibi görünüyor.

Dragon Age: Dreadwolf şimdiye kadar kapsamlı olarak tanıtılmasa da, oynanış görüntüleri Şubat 2023’te sızdırılmıştı. Görüntüler hâlâ kaldırılmamış ve merak edenlerulaşabilirler.

BioWare’in popüler aksiyon RPG serisinin bir sonraki oyunu hakkında daha fazlasını öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!