KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Efsanelerden: The Witcher 2 | Sistem Gereksinimleri

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Witcher, dünyamıza girdiğinden beri gerek kitaplarıyla gerek filmleriyle gerekse oyunlarıyla aklımızda ve hafızamız da yer edinmeyi başaran serilerden oldu. Kimimiz bu seriyi çok sevdi ve benimsedi
kimimiz ise en azından bu seriye, filmi, kitabı yada oyunu ile bir şans verdi. Fakat öyle yada böyle Witcher ismini duymayan kalmamıştır. Hal böyle olunca bizde Kolsuz Oyuncu sitemizde daha fazla Witcher içerikleri bulundurma zorunluluğu hissettik. Bugün sizlerle The Witcher 2 Assassins of Kings oyununun sistem gereksinimleri nelerdir göz atacağız.

İLGİLİ İçERİK

The Witcher 2: Assassins of Kings

The-Witcher-2.jpg

The Witcher 2: Assassins of Kings, Polonyalı oyun stüdyosu CD Project Red tarafından geliştirilen PC ve Xbox 360 platformları için yayınlanan bir üçüncü bakış aksiyon rol yapma (RPG) video oyunudur. 17 Mayıs 2011’de raflardaki yerini almış ve The Witcher oyununun devam niteliğini taşır. Hikayesi The Wicther romanından uyarlanmıştır. Bu arada oyunun PC versiyonunun Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Hikayesinden biraz bahsedecek olursak, Rivialı Geralt’ın koruması olduğu Temerya Kralı Foltest’in ölümü ile başlar. Bu ölümden kahramanız Geralt sorumlu tutulur. Geralt savunmasını yaptıktan sonra Temerya özel kuvvetler komutanı Vernon Roche’u masum olduğuna ikna eder. İkna olan Roche karakterimizin cezaevinden kaçmasına yardımcı olur ve Geralt, Triss ve Roche ile birlikte gerçek Kral katilini aramak üzere Flotsam adlı bir ticaret
kasabasına doğru yola koyulurlar. Oyun kahramanımızın bu yol üzerindeki maceralarından oluşuyor. Tabi hikaye oyuncuların seçimleri ile şekillenir. Bu sebeple her oynayan kişi farklı deneyimlere sahip olabilir.

Oyun mekaniklerine bakacak olursak gayet tatmin edici diyebilirim. Ben ilk başta Witcher 3 oynadığım için midir bilmem ama ilk Witcher 2’ye girdiğimde bana bayağı bir dandik gelmişti. Fakat oynadıkça alıştım ve çıktığı yılı da göz önünde bulundurarak gayet iyi olduğunu düşündüm. Zaten oyundan beklediğim şey oynanış mekaniği falan değildi. Beni Witcher dünyasına nasıl sokacak ve hikaye anlatış biçimi ne derecede olacağıydı. Bu bakımdan gayet hoş bir deneyim oldu. Oyuncuyum ve RPG oyunlarını seviyorum diyen herkese bu oyunu oynamalarını tavsiye edebilirim. Bazı “yok git onu bul yok git şuna bir şey sor” gibi saçma sapan görevleri de olmasa çıktığı yıla göre kusursuz bir oyun diyebilirim.

Steamde, 50 binden fazla “çok olumlu” inceleme puanlı alan The Witcher 2 oyununun sistem gereksinimleri oyunun eski olmasından dolayı bir hayli düşük. Bu düşük sistem gereksinimleri de bu oyunu oynayıp deneyimlemeniz için bir fırsat. 31 TL’ lik fiyatı ile alın oynayın oynattırın
The Witcher 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:[*]İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7[*]İşlemci: Intel 2.2 GHz çift çekirdek veya AMD 2.5 GHz çift çekirdek[*]Bellek: 1.5 GB (Win XP), 2GB (Win Vista/Win 7)[*]Ekran Kartı: GeForce 8800 (512 MB) veya Radeon HD3850 (512 MB)[*]DirectX®:[*]Sabit Disk: 25GB

Önerilen:[*]İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7[*]İşlemci: Intel veya AMD Dört çekirdek[*]Bellek: 3 GB (Win XP), 4GB (Win Vista/Win 7)[*]Ekran Kartı: GeForce 260 (1 GB) veya Radeon HD 4850 (1 GB)[*]DirectX®:[*]Sabit Disk: 25GB

Kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!!!