KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

EN İYİ BROWSER OYUNLARI | YILLAR ESKİTEMEZ

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Bir zamanlar hiç oyun indirmeden browser oyunlarda takılmak benim için en önemli zevk kaynağıydı. Saatlerce sadece browser oyunları oynayıp deliler gibi eğleniyordum. Nerede o eski günler diyorum arada sırada. Güzel zamanlardı oyunların kıymetini bildiğimiz zamanlardı. Bugünkü listemiz de bu oyunlar ile alakalı! Haydi En İyi Browser Oyunları listemize başlayalım.

İLGİLİ İçERİK

5 Numara DRAKENSANG ONLINE

drakensang-onlinew.jpg

Top-down RPG oyunlarının pek hastası olmasam bile Drakensang ile ilk karşılaştığım zaman aşık olmuştum. 11-12 yaşlarında olduğum için pek fazla oyunlardan anlamıyordum ancak zamanla kendini geliştirip çok daha iyi bir oyun olduğu ortada. Bu tarz bir oyun arıyorsanız çok iyi bir alternatif.
4 Numara DARKORBIT

darkorbit.jpg

İlk uzay maceramı yaşadığım oyun olur kendisi. O zamanlar Star Wars bilsek bile oyunlarından bir haberiz tabii. İlk uzay oyunum buydu benim. Hala deliler gibi oynanıyor olmasa gerçekten de muazzam. Oyunun kendini geliştirip oyuncu kaybetmiyor olması browser bir oyun için çok iyi.
3 Numara IKARIAM

ikariam.jpg

Daha çok yakın zamanda aylarımı gömdüğüm strateji oyunu oldu. Roma temalı şehrimizi geliştirip klanlarımız ile beraber başkalarına saldırıp yağma atıyorduk. Oyundaki savaşlara her ne kadar elle müdahale edemiyor olsak da detaylı bina inşa listesi bence bu oyunu 1 adım öne taşıyor.
2 Numara ONLINE SOCCER MANAGER

online-soccer-manager.jpg

Kendi ligimizi kurup arkadaşlar arasında kapışmıştık zamanında. çokta eğlenceli olmuştu. Her futbol severin kendi antrenörlük yeteneklerini test etmek için başvurduğu yerlerden biri olabilir bu oyun. Tam şuan telefonlarınızda bile yüklü olma ihtimali var biliyorum!
1 Numara KINGSROAD

kingsroad.jpg

Browser üzerindeki bir diğer RPG seçeneğiniz olabilecek olan KingsRoad, ilk başta Facebook üzerindeydi. Gerçi hala öyle ama ayrı olarak da oynayabiliyorsunuz. Savaşçı, Okçu ve Büyücü sınıflarından bir tanesini seçip bölüm bölüm görevleri yapıp karakterinizi geliştirin. Top-Down sevenler için kesinlikle iyi bir alternatif. Özellikle browser üzerinde!

En İyi Browser Oyunları listemiz bu kadardı arkadaşlar! Umarım yardımcı olmuştur.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!