KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

En İyi Dövüş Oyunları | Get Over Here! vs Hadouken!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Dövüş oyunları 2D zamanlarından beri hayatımızın içerisinde olan oyunlar. Tarih ilerledikçe yenileri çıkan, genellikle karakterler ve bir kaç yeni özellik ile gözümüzü boyayan eğlenceli oyunlar. çoğu dövüş oyunu arkadaşlarımız ile eğlenceli vakit geçirmemiz için tasarlanıyor. Bunun hakkını veren oyunlardan bir liste yapmak istedik.

En İyi Dövüş Oyunları listemize başlayalım!

İLGİLİ İçERİK

5 Numara STREET FIGHTER SERİSİ

Street-Fighter-V-Champion-Edition-haber.jpg

2. oyununu ve 5. oyununu yeterli derecede oynadım. Karakterlerinden dolayı bana hep uzak gelmişti Street Fighter serisi. Ben çocukken dövüş oyunlarını hatim ettiğim için böyle havalı karakterler arıyordum. Ne yalan söyleyeyim Ken ve Ryu yeterince havalı değiller ağam!
4 Numara MORTAL KOMBAT SERİSİ

mortal-kombat-scorpions-revenge.jpg

PS1 döneminden beri bazı oyunlarını az çok oynadım. Dövüş oyunlarının brutal abisi diyebilirim. Kan, vahşet, kopan uzuvlar, efsanevi finisher hareketleri ile günümüzde bile popülerliğini devam ettiriyor. Özellikle çoğu insanın tanıdığı Scorpion karakteri ile iyi isim yaptılar zamanında. GET OVER HERE!
3 Numara TEKKEN SERİSİ

tekken-5.jpg

Benim için en önemli dövüş oyunu serisidir. Tekken 5‘ i her karakter ile bitirmek için küçükken günlerimi vermiştim. Arkadaşlarım ile beraber saatlerce durmak bilmeden oynadım, oynadım ve oynadım. Hala Tekken 5’ e dönüp bitirmek isterim ama zaman yok!
2 Numara SUPER SMASH SERİSİ

supersmashbros.jpg

Benim listede tek uzak olduğum seri Super Smash serisi maalesef. Aslında oynanış tarzını uzaktan bakınca beğeniyor olsam da oynamak nasip olmadı. Tek başıma oynasam çok yüksek ihtimal ile sıkılacağım ama 4 kişilik bir ekip ile akar gibi geliyor.
1 Numara UFC SERİSİ

ufc.jpg

3 oyunu ile de benim gönlümde taht kurduğunu söyleyebilirim. İmkanım oldukça UFC takip eden bir insanım ve oyunlarına bayılıyorum. Hala bir PS4‘ üm olmadığı için çok az oynama fırsatım oldu ama konsol satın aldığım zaman kütüphanemde yüzde yüz bulunacak oyunlardan bir tanesi.

En İyi Dövüş Oyunları listemiz bu kadardı arkadaşlar. Eminim hepsini biliyorsunuzdur ancak hatırlamak için bile güzel bir liste kesinlikle.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!