KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

EN İYİ GRAFİKLİ OYUNLAR | 4K VAR MI ?

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Reaction score
4
Başlıklar

Kişisel olarak grafik konusuna baktığım zaman benim için 3. sırada yer alıyor. Önce oynanış, sonra hikaye, bunların ardından grafikler geliyor. Tabii bu benim tercihim. Oyuncuların %75′ i için en önemli konu grafikler. Bugün ise sizler için oyun dünyasında yer alan ve en iyi grafiklere sahip olduğunu düşündüğümüz oyunları sıraladık. Haydi En İyi Grafikli Oyunlar listemize başlayalım.

İLGİLİ İçERİK

5 Numara LAST OF US 2

the-last-of-us-2-satis-rakamlari-belli-oldu-2.jpg

Last of Us serisi artık kalite konusunda kendini kanıtlamış durumda. Her ne kadar ikinci oyunu çok kaliteli bulsam da kişisel tercihlerden dolayı nefret ettim. Duygusal bir şey bu benim objektifliğimi kırmıyor kesinlikle. Ancak oyunun grafikleri.. Oh! Animasyonların güzelliği.. Oh!!
4 Numara THE ORDER: 1886

the-order-1886.jpg

Playstation 4′ ün çıkışına yakın zamanlarda çıkmış olmasına rağmen hala çok efsane görünen bir oyun. Yuvarlak Masa Şövalyeleri ve Kral Arthur hikayelerinden etkilenerek tasarlanmış evrenini cansız renklerle bile bizlere harika bir şekilde göstermişlerdi. Oyunun grafikleri hala çok güzel ya!
3 Numara GHOST OF TSUSHIMA

ghost-of-tsushima.jpg

Işıklandırma ve renk seçimi konusunda şu zamana kadar çıkmış en iyi grafikli oyun olabilir. çünkü bu oyunun ışıkları muazzam. Bu oyundaki renkler harika. Uzaktan baktığınız zaman sanki gerçek diyebileceğiniz manzaralar ile karşılaşmanız bu oyunda çok doğal bir şey.
2 Numara RED DEAD REDEMPTION 2

reddead.jpg

Oynanış mekanikleri ile sunduğu özellikler bir yana bu oyunun grafiklerindeki detaylar gerçekten de çok güzel. Şöyle durup baktığınız zaman Amerikanın vahşi batı dönemini size sadece görsel olarak çok basit bir şekilde hissettirebilir. Islaklık efektlerinden kan efektlerine kadar oyundaki her grafik detayı çok iyi tasarlanmış.
1 Numara ASSASSIN’S CREED ODYSSEY

assassins-creed-odyssey-hikayesi-nedir.jpg

Antik Yunanı size en iyi tanıtacak eğlence ürünü budur diye düşünüyorum. Mekanik olarak için canlı olmasa bile oyunun grafikleri çok canlı. Adım attığınız yerlerin tarih içerisinde çok önemli yerler olarak biliniyor olması içinizi hoş ediyor. Baktığınız zaman içinizi ferahlatan grafikleri var oyunun.

En İyi Grafikli Oyunlar listemiz bu kadardı.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!