KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

En Popüler RPG Serileri Fus Ro Dah!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

RPG oyunlar benim hayatımı çalan oyunlardır. O kadar uzun süreler oynarım ki bazen gerçekten hayat ile olan bağlantım kaybolur. Sadece karakter kasmak değil, o dünyada yaşamak beni benden alıyor. Özellikle dünyasına çok çabuk çekmeyi başaran oyunlar bana 100lerce saat gömdürür. Bugün de En Popüler RPG Serileri listesi yapacağım. Hadi başlayalım bakalım!

İLGİLİ İçERİK

En Popüler RPG Serileri

5 Numara FALLOUT

fallout76.jpg

Fallout serisine ben Fallout New Vegas ile giriş yaptım. çok yanlış bir giriş oldu çünkü diğer oyunlara ayıracak zaman bulamadım. O kadar çok oynadım ki diğer oyunlara ilgim kalmadı. Arada birazcık Fallout 4 oynadım. Fallout 3 ‘ü 1 saat denedim. Kalan oyunlara elimi sürmedim. Ancak New Vegas harika bir oyun.

4 Numara DRAGON AGE

Dragon-Age-Den-Ilk-Fragman.jpg

Dragon Age serisi oynanışı dolayısı ile beni hep kendinden itti. Pek yaklaşamadım doğru dürüst. Dragon Age 2 ‘yi birazcık denedim ve aslında hiç de fena değildi. Ancak yine savaş mekanikleri sebebi ile aramıza mesafe girdi. Bir gün tekrardan denemek istiyorum.

3 Numara ELDER SCROLLS

skyrim-theme-foto.jpg

Başka bir Bethesda oyunu daha. Adamlar bir zamanlar RPG konusunda sektöre ambargo koymuşlardı resmen. Şimdi ellerini birazcık çekmiş olsalar da yolda Elder Scrolls 6 var. Onun ile beraber tekrardan bir 10 yıllığına ambargo koyma ihtimalleri oldukça yüksek gibi gözüküyor.

2 Numara WITCHER

witcherthumb.jpg

Witcher serisi aralarında en takdire şayanı olabilir. çok kısa bir sürede yoktan var olup dünyanın en iyi oyunları arasında ilk 5 ‘e çok rahat oynayacak bir oyun çıktı bu seriden. Bu seri gerçekten de oyun dünyası için önemli. Zira oyunlar için yeni çağı başlatan Witcher 3: The Wild Hunt oldu.

1 Numara DARK SOULS

dark-souls-3-theme-foto.jpg

Demon Souls ve Bloodborne da buna dahil. Bu seri hardcore bir rpg oyunu olmasa bile oyun dünyasında yaptırdığı değişiklikler ile beraber asla unutulmayacak. Bu oyunlar kendilerinden sonra çıkan oyunların savaş sistemine direkt olarak etki etti. Alkışlamak lazım bir müddet.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!