KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

En Popüler Simülasyon Oyunları | 1050 TI, Alyan, Boeing

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar
Popüler Simülasyon Oyunları

Simülasyon türü son zamanların çok çabuk popüler olan oyunlarını karşımıza çıkarmış durumda. Hızlı bir şekilde popüler olup hızlı bir şekilde ışığı sönenler olduğu gibi, hala kendini oynatmaya devam eden bir sürü oyun var.

Bugün yapacağımız şey ise bunların karması olan bir listeyi karşınıza çıkarmak. Hadi başlayalım.

İLGİLİ İçERİK

5 Numara CAR MECHANIC SIMULATOR

car-mechanic-simulator.jpg

Arabalarla pek içli dışlı olmayan beni bile saatlerce başında oturtmayı başardı. Tamamen gerçek araç parçaları ile oluşturulmuş arabaları tamir etmek gerçekten de eğlenceli. Özellikle benim en sevdiğim kısım sıfırdan araba inşaa etmek. Cidden bayılıyorum oyunun bu özelliğine. Araba tamir edip biriktirdiğim parayla sıfırdan araba yapmak oyunun bana göre en sağlam en öne çıkan özelliği.

4 Numara THIEF SIMULATOR

thief-simulator.jpg

Hop diye bir anda karşımıza çıkmayı başarmış bir oyun arayacaksak işte kanıtı burada. Bir anda yükselişe geçip bir çok oyuncunun menziline girmeyi başardı. Twitch yayıncıları, youtuberlar derken herkesin önüne servis edildi ve doğal olarak kendine kitle toplamayı başardı. Hırsızlık yapmak oyun içinde kaldığı sürece oldukça eğlenceli. Yeni özellikler kazanıp yeni evlere yeni mekanlara girmek oyunu diri tutan özelliklerinden.

3 Numara PC BUILDING SIMULATOR

pc-building-simulator.jpg

Hayalimdeki PC’ yi sadece bu oyun içinde kurabiliyorum. Sizde eğer benim gibi hayalini kurduğunuz PC’ yi kurmak istiyorsanız hedefinizde olacak ilk oyun bu olsun. Önce sipariş ile size gönderilen PC’ lerin sıkıntısını çözün. Sonra iyi bir para biriktirip efsane bir PC inşa edin. Önünüz açık!

2 Numara FLIGHTÂ SIMULATOR

flight-simulator.jpg

Son oyunu ile beraber simülasyon türünün zirvesini alıp bulutlara taşıdı. Ne kadar komik espri dimi uçak ya hani bulutlara çıkardı falan haha go brr! Uçaktan pek bir şey anlamadığım için ne zevk alındığını oynamadan kesinlikle bilemeyeceğimi düşünüyorum. Pilot olacak arkadaşlar uçuş denemesini yapsın bunu üstünden.

1 Numara FOOTBALL MANAGER

football-manager-2020.jpg

Yıllardır azim ile devam eden ve son 1 2 yılda ekledikleri yeni özellikler ile tekrardan eski kitlesini eline almaya başlayan bir seri oldu. Oynanışın gelişimi ile beraber bence de daha keyifli bir oyun oldu. Takım hiyerarşisi muhabbeti oyundaki yapay zekayı iyice hissetmemizi sağladı. Oyundan çok rahat lisans alırım bu arada.

Simülasyon oyunlarını gerçekten de çok severim. Gerçek hayatta kolay kolay yapamayacağınız şeyleri oyunlarda özgürce yapmak gerçekten çok güzel bir şey. En Popüler Simülasyon Oyunları listemiz bu kadardı.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın