KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Epic Games ‘in Ücretsiz Verdiği En Önemli Oyunlar

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Epic Games çok uzun süredir kullanıcılarına ücretsiz oyunlar veriyor. Bu oyunların bazıları minik oyunlarken, bazıları “Yok artık!” dedirttirecek olan oyunlar. Biz ise burada yok artık demek için toplandık. Epic Games ‘in verdiği yürek hoplatan oyunları buraya listeleyeceğiz. çok fazla heyecanlanmayın çünkü bunları zamanında bedava verdiler, artık ücretli.

İLGİLİ İçERİK

5 NUMARA WATCH DOGS 2

watch-dogs-inceleme.jpg

Ubisoft gibi bir firmanın ekmeğini iyi yediklerini düşünüyorum. Ancak Watch Dogs 2 ‘nin ücretsiz olması gerçekten de şok edici bir etki yaratmıştı. Bir de üstüne üstlük Ubisoft kendi kendine bedava vermeyi beceremediği aydan çok sonra olmadı bu olay. Harikaydı!

4 NUMARA BATMAN OYUNLARI

batman-arkham-serisi.jpg

Bam! diye masaya koydular resmen. Herkesin “Keşke alabilsem” dediği oyunları bir anda önümüze bedava olarak koydular. Bu Batman fanboylarını havaya uçurmuştur kesinlikle. Bir Batman fanı olarak söylüyorum, eğer Batman ‘i sevmiyorsanız, bu oyunlardan sıkılabilirsiniz! Ama konumuz bu değil.

3 NUMARA CONTROL

control.jpg

2019 yılında çıkmış olan AAA bir oyun. Gerçekten de bunu da yaptıkları için hala şaşkınım. Control gibi singleplayer odaklı bir oyunu nasıl bedava verdiler? Hem de üzerinden 2 yıl geçtikten sonra. Ben hala hayret ediyorum dostlar. çünkü kafam almıyor, nasıl abi?

2 NUMARA NBA2K21

nba-2k21-oyununun-kapagi-belli-oldu.jpg

Bu bence aralarında en bomba olanı. Daha 2020 ‘nin sonlarında piyasaya çıkmış bir oyun. Satma olasılığı çok yüksek olan bir oyun. Nasıl oluyor da bir anda böyle bir markayı, böyle bir oyunu, daha yeni çıkmış bir oyunu bedava verebiliyorlar. Aklım almıyor.

1 NUMARA GRAND THEFT AUTO 5

gta-v-theme-foto-2.jpg

Hala herkesin dilinde. Bedava GTA5 dağıtılması olayı tüm dünyaya şok etkisi yarattı. Bana da yarattı. Hala arada sırada “Ulan adamlar bedava GTA5 dağıttı” diyorum. 2000 ‘lerin başında bir siyasinin Türkiye ‘ye pringles dağıtması gibi bir şey. çok enteresan, çok korkunç ve mutluluk verici bir şey. Hala şoktayım.

Epic Games Ücretsiz oyunlarını daha çok konuşacak gibiyiz. Bakalım nereye kadar sürecek bu.

Youtube kanalını takip etmeyi ama abone olarak takip etmeyi unutmayın!