KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Epic Games’ in Ücretsiz Hazineler 2 – AAA Oyunlar

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Evet bugün daha öncedendevamını yapıyoruz. Geçenki listede 3 adet farklı tür sayılabilecek oyuna bakmıştık, bu listede daha da farklı türden 2 oyuna bakacağız. Ha bu arada baktığımız bu oyunlar Epic Games’ in öyle normal bir şekilde sessiz sedasız dağıttığı oyunlar değil. Bu oyunlar Epic Games’ in büyük bir heyecan ve reklamlarla dağıttığı, bizim de Triple A dediğimiz AAA oyunlar. AAA oyunlar diğer oyunlardan farklı olarak hem bütçeleri daha yüksek hem de daha büyük yapımlar oluyor. Herkes de zaten en az bir adet AAA oyun bilir. Oyunlarla hiçbir alakası olmayan adam bile örneğin GTA yı bilir. Bizde bu listede bütçesi GTA veya AC kadar olan oyunlara bakacağız. İsterseniz gelin Epic Games’ in ücretsiz hazineler 2 listemize başlayalım…
İLGİLİ İçERİK

Epic Games’ in Ücretsiz Hazineler 2 – Civilization VI

civilization-6-theme-foto.jpg

Ücretsiz olma tarihi: 21-28 Mayıs 2020

Civilization zaten genel olarak bilinen bir seri. Anlatmak gerekirse tarihsel bir sıra tabanlı strateji oyunu. Hem güzel oynanışı hem de gayet iyi grafiklere sahip olması ve hem tarih sevenleri hem de strateji sevenler için bulunmaz bir cevher.

Oyunun kesin olan artıları, temiz oynanışı, türü seviyorsanız yüzlerce saat oynayabileceğiniz bir sarma potansiyali, iyi optimizasyonu ve güzel hikaye ve savaşları.

Eksi olarak sayabileceğimiz şeyler ise oyunun insanı oturduğu yerden yorması ve bazı kişilerin MacBook larda sıkıntı olduğunu yazmasını söyleyebilirim.

Ben şahsen strateji türünü seven arkadaşlara öneriyorum, onun dışındakilere çok bulaşmayın derim

Farming Simulator 2019

farming-sim-theme-foto.jpg

Ücretsiz olma tarihi: 30-06 Ocak – Şubat 2020

Farming Simulator… Her zaman çok az bir kesime hitap etmiş ama aksatmadan her yıl çıkmış oyun serisi…

Şimdi böyle adında yıl geçen bir oyun duyduğumuzda hepimizin aklına ilk PES yada Fifa gelir. Ha tabi bazılarınızın aklına Football Manager da gelebilir, mümkündür o da sayılır. Ancak bana göre diğer bütün yıllık çıkan oyunlara göre alıcı kitlesi ve sayısı hem bellidir hem de diğerlerine göre azdır. çünkü baktığınız zaman herkes az çok futbol sever ve o rekabeti ister. Ancak çiftlik kurmak bam başka bir şeydir.

Yani Farming Simulator a da çok söylenecek bir şey yok. Ben şahsen severim ama bu oyunu sevip sevmemek tamamiyle sizle alakalı bir şey.

Evetâ bugün Epic Gamesâ in ücretsiz hazineleri ânden AAA oyunlara baktık. Bunun gibi liste videoları için  youtube kanalımıza bakabilir ve bunun gibi listelere ve incelemelere bakmak için  internet sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz.