KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Epic Games Fiyatı 52 TL Olan Oyunları Ücretsiz Yaptı !

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Epic Games uzun bir süredir neredeyse her hafta ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Kendinden daha büyük bir çok firma olan bir sektör bu. En basitinden Steam, sektör devi şu anda. Epic Games’ in de sürekli bir şekilde bu işe akıtacağı milyarlarca doları yok. Hem bu kadar parası olsa bile Steam gibi bir oyun satın alma – oynama platformuna kafa tutmak güç. Epic Games ise çok mantıklı bir hareketle popülerliğini arttırmak için planlar yaptı. Hakları çok pahalı olmayan, küçük – bağımsız oyunların haklarının bir kısmını alıp onları bedava yaptı. Stratejik hamlesi işte buydu. Bir de üstüne indirimlerde kupon verme sistemini de başlatınca popülerliği bir anda arttı. Böylece şu anda Steam kadar olmasa da ikinci en popüler oyun platformu. Bunda yaptığı bu taktiğin katkısı büyük. En basitinden ben bile normalde Epic Games de sadece ücretsiz oyunlar için hesap açmıştım. Ama artık bir çok oyunu Epic Games den alıyorum. Şimdi de Epic Games Fiyatı 52 TL Olan Oyunları Ücretsiz Yaptı. Biraz da buna bakalım.

Epic Games in yaptığı bu stratejik hamle cidden kendilerine dönüşü çok iyiydi. Peki biz oyuncular tarafından işe bakarsak nasıldı? Yani herkes bedava bir şeyleri sever. Özellikle oyun fiyatlarının bu kadar pahalı olduğu bir dönemde bir platformun sizden hiçbir ücret almadan bedava oyun vermesi çok güzel bir şey. Şu ana kadar verilen oyunların çoğu çok tanınmayan oyunlar. Tabi mayıs ayında ki AAA oyunlar verme festivalini saymazsak. Ama şu ana kadar verilen bilinmeyen oyunların çok çok azının cidden kalitesiz olduğunu söyleyebilirim. Bu hafta verilenlerin de kalitesi bence gayet yerinde gelin bu toplam fiyatı 52 TL olan iki oyuna bakalım.

Epic Games Fiyatı 52 TL Olan Oyunları Ücretsiz Yaptı – Amnesia: A Machine For Pigs

amnesia-machine-theme-foto.jpg

Fiyat: 33 TL

Amnesia markası belki de şu anda korku oyunu sektörünün en büyük markalarından biri. Belki şimdi yeni oyunlarını göremiyoruz. Ancak hem zamanlarına göre çok güzel oyunlar yapmışlardı hem de bugün ki korku oyunlarına bile öncü olmuşlardır. Hikayesine çok girmeyeceğim ama ana hatlarla; biz zengin bir sanayi sahibiyiz ve hastayız. kabuslarımızda makinelerle alakalı korkunç şeyler görüyoruz. Ayrıca uyanınca çocuklarımızın da gitmiş olduğunu görüyoruz. İşte hikayemizin temel hatları bu. Tam bir korku oyunu hikayesi. Ben şahsen korku oyunlarına çok ilgi duymam ama siz seviyorsanız kaçırmayın.

Kingdom New Lands

kingdom-newlands-theme-foto.jpg

Fiyatı: 19 Tl

Kingdom New Lands bağımsız bir firmanın elinden çıkmış bir oyun. Oyunun amacı aslında tacımızı korumak. Ve tabi ki korurken gelişmek. Oyunun aslında hafif bir strateji tabanı olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca benim çok sevdiğim Pixel Art bir görsellik sunuyor oyun. Oynanış olarak çok bir şey vaat etmese de bence taktiksel ve stratejik düşündürücü bir yönü ve kısa sürede sizi içine çekebilen yapısıyla benim beğendiğim bir oyun. Ben şahsen herkese tavsiye ediyorum, herkes denesin bu oyunu.

Evet sonuç olarak bugün Epic Gamesâ in bu haftaki ücretsiz oyunlarına göz attık. Bunun gibi liste videoları için  youtube kanalımıza bakabilir ve bunun gibi listelere ve incelemelere bakmak için  internet sitemize bakmaya devam edebilirsiniz.