KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Epic Games Gelecek Hafta Ücretsiz Oyunları

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar
Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Pikuniku oyununu tamamen ücretsiz yapan Epic Games Store yaptığı bu açıklamadan sonra gelecek haftada ücretsiz yapacağı iki oyunu da açıkladı. Her haftayı hemen hemen hiç boş geçmeyen Epic Games ücretsiz oyunlar ile gelecek hafta da oyuncuları sevindirdi.

Gelecek hafta yani 08.10.2020 ile 15.10.2020
tarihinde yine tamamen ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Oyunlara gelecek olursak Rising Strom 2 Vietnam ve ABZU oyunları ücretsiz olacak. Steam platformunda toplam fiyatının 70 TL olduğu bu pyunlar kendi tarz ve türlerinde oyunculardan oldukça beğenilen oyunlar olduğunu bilinmekte.
Rising Storm 2 Vietnam Oyunu

Epic-Games-Gelecek-Hafta-Ucretsiz-Oyunlari.jpg

Tripwire Interactive ile Antimatter Games ile geliştirilen Rising Strom 2 Vietnam 2017 de çıkmıştı. Steam platformu üzerinde oyunculardan oldukça başarılı ve olumlu oy alan oyun. Gerçekçi Savaş deneyimi ile oyuncuları karşılıyor. Oyunun ana konusu ise vietnam savaşını kapsıyor.

Rising Strom 2 Vietnam Sistem Özelliklerini aşağıda belirtiyorum.

Rising Strom 2 Vietnam Minimum Sistem Gereksinimleri[*]Depolama: 60 GB boş alan[*]Bellek: 4Â GB RAMİşlemci:Â Intel Core i3 2.5
GHz ya da AMD Phenom 2.5 GHz[*]Ekran Kartı: GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850[*]İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, 8.1, 10

Rising Strom 2 Vietnam Önerilen Sistem Gereksinimleri[*]Depolama: 60 GB boş alan[*]Bellek: 6 GB RAM[*]İşlemci: Intel core i5 3.2 GHz ya da AMD 4.0 GHz işlemci[*]Ekran Kartı: GeForce GTX 760 / Radeon R9 270X[*]İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, 8.1, 10
ABZU Oyunu

Epic-Games-Gelecek-Hafta-Ucretsiz-Oyunlari-1.jpg

Yayıncılığını 505 Games in yaptığı vede Giant Squid ile geliştirilmiş ABZU oyunu 2016 da oyuncuların karşısına çıkmıştı. Steam platformunda oyuncular tarafından çok beğenilen vede oyuncuların yaptığı oylamalar sonucu çok olumlu oy alan ABZU oyunudur. Su altı merakı olan oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran ve oldukça üst düzey bir su altı deneyimi sunan oyun olarak biliniyor.

ABZU Sistem Özelliklerini aşağıda belirtiyorum.

ABZU Minimum Sistem Gereksinimleri[*]Depolama: 6 GB boş alan[*]Bellek: 4Â GB RAM[*]İşlemci:Â 3,0 GHz iki çekirdekli işlemci[*]Ekran Kartı:Â GeForce GTX 750 / Radeon R7 260X[*]İşletim Sistemi: Windows 7, 64 bit

ABZU Önerilen Sistem Gereksinimleri[*]Depolama: 6 GB boş alan[*]Bellek: 8Â GB RAM[*]İşlemci: 2,4Â GHz dört çekirdekli işlemci[*]Ekran Kartı:Â GeForce GTX 780 / Radeon R9 290X[*]İşletim Sistemi: Windows 7, 64 bit
İLGİLİ İçERİK

içeriklere de göz atabilirsiniz.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!