KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Exomecha için Çıkış Tarihi Belli Oldu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Farklı farklı FPS oyunlarından ilham almış olan yerli yapım Exomecha ‘nın çıkış tarihi belli oldu. Görüntüleri izlediğiniz zaman eminim ki mest olacaksınız. Tabii bir FPS severseniz. Hızlı dinamikler ve şık görseller ile bezenmiş çok iyi bir trailer hazırlamışlar.

Aynı şekilde oyun içi görsellerden yararlanarak hazırlanmış olması ayrıca heyecanlandırıcı. çünkü grafikler çok güzel gözüküyor. Birden fazla oyunu içinde barındırıyormuş gibi gözüküyor. Detayları sadece tek bir videodan anlayamasak bile gördüklerim beni heyecanlandırdı.

Oyun haberleri ve daha fazlası içintıklayın!
Exomecha 21 Ağustos ‘ta Geliyor!

Halo, Crysis, Warframe gibi oyunlardan esintileri görmek mümkün. Özellikle araç kullanma dinamikleri tamamen Halo ‘dan alınmış gibi duruyor. Özellikle arkasında makineli silah bulunduran aracın tasarımı tam bir Halo aracı. Bu oyunun esas can alıcı kısmı devasa robotlar olacak.

Filmlerde veya bazı oyunlarda gördüğümüz Mecha dediğimiz robotlar bu oyunda da mevcut. Onları kontrol edebiliyor muyuz emin değilim ancak kontrol edemiyorsak bence büyük eksik. O dev gibi robotları kesinlikle kullanmak isterdim. Diğer araçlarda bildiğimiz araçlar aslında. Genel FPS oyunlarında bulunan araçlar. Bana farklı gelen tek şey videoda roket ile sörf yapan bir karakteri gördük. Eğer öyle bir şey yapabiliyorsak gerçekten çok eğlenceli ve epik anlar karşımıza çıkabilir.

Aşağıdaki videodan detaylı görüntüleri izleyebilirsiniz. Yerli bir oyundan beklemediğim bir kalite gözüküyor ne yalan söyleyeyim. Umarım çıktığı zaman da bu kadar kaliteli gözükür ve gerçekten kaliteli olur. Oyun 21 Ağustos tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Bu yaz oynayacak güzel bir oyun var gibi duruyor. Bekleyip göreceğiz!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!