KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Final Fantasy VII Remake ‘den Fragman!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Oyun piyasasının büyük isimlerinden olan Final Fantasy ‘nin en sevilen oyunu 7 desek yanlış olmaz diye düşünüyorum. Piyasaya çıktığı zamandan günümüze hala çok büyük bir kitleyi kendi bağlı bir şekilde tutuyor. Oyuncular Final Fantasy adını duyduğunda hala inanılmaz heyecanlanıyorlar. FF XV ile de kendini tazeleyen seri fanlarını mutlu etmek istiyor gibi. çünkü Final Fantasy VII tamamen yenilenmiş ve değişmiş durumda.

çıkan fragmanlara baktığımız zaman FF VII ilk hali ile pek benzer durmuyor. Baktığımız zaman Final Fantasy VII görsekte grafiklerin değişimi, oynanıştaki yenilikler sanki yeni bir oyunmuş gibi hissettiriyor. Ben de bu düşünceye katılıyorum. Yeni bir oyun ile karşı karşıyayız. Oyun haberleri gün geçtikce artıyor ve buda o güzel haberlerden!

Final Fantasy OYNANIŞINA NE OLMUŞ BÖYLE

Oynanışa şöyle bir baktığımız zaman, çok belli ki 15. oyuna olabildiğince benzetilmeye çalışılmış. Malum büyük kitlelere hitap etmek için turn based savaş sistemi artık pek mantıklı gelmiyor yapımcılara. Her ne kadar katılmasam da bende gerçek zamanlı aksiyon oyunlarının daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Turn based savaş sistemi çeşitlendiği zaman güzel oluyor. Kesinlikle yapılmasına karşı değilim. Ancak gerçek zamanlı aksiyon artık onun önüne geçmiş durumda. Square Enix de bunun farkında. 15. oyundaki formül 7 ‘ye de uygulanacak. Şikayetimiz yok.

Şu ana kadar tahminlerim ve düşüncelerim üzerinden yürüdüm. Biraz da trailerı görelim ve gerçekleri konuşalım. Herhangi bir çıkış tarihi yada video da gördüğümüz şeyler dışında bir detay yok. Ancak güzel olduğu aşikar. Final Fantasy 7 Remake piyasaya güzel bir çıkış yapacak ve fanlarını mutlu edecek gibi duruyor. Kolsuz Oyuncu olarak öyle olmasını umut ediyoruz. Trailer ‘ı izleyebilirsiniz!

Uzun süredir pasif kalan web sitemize içerik eklemeye tekrar başladık. Oyun dünyası çok şey yaşamış ve biz bunları sizler ile paylaşamamış olsak da, artık yep yeniile karşınızda olacağız.